Home FANTASY PREMIER LEAGUE Drużyna Bloga GW4

Drużyna Bloga GW4

1
0

Drużyna na #GW4

Raya – aby Everton zdobył bramkę w ostatniej kolejce , potrzebna była asysta Pickforda. Dlatego też oczekujemy CS po stronie Brentford.

Perisic – po jednej asyście w dwóch kolejnych meczach, nie można tego ignorować. Dlatego tez, na spotkanie z Nottingham Forrest wstawiamy Perisica do składu.

Zinchenko – 2 CS w 3 meczach..to poszukamy 2 CS z rzędu. Nawet jeżeli po drugiej stronie będzie Mitro.

TAA – dwa ostatnie mecze bez strzelonej bramki dla Bournemouth. Bo i z czego? 9 strzałów i całe 2 celne. xG na poziomie 0.41. Czy Liverpool w takiej formie w jakiej jest obecnie wyciągnie CS w spotkaniu z Bournemouth? Szanse są spore i to w tych warunkach jest takim planem minimum. Trent jako ten bardzo ofensywie grający obrońca , może przynieść pkt z przodu. 5 strzałów w ostatnich dwóch kolejkach to jest najwyższa liczba strzałów wśród obrońców.

Martinelli – w trzech pierwszych kolejkach Martinelli przynosił punkty, więc na spokojnie czekamy na spotkanie z Fulham w meczu u siebie. Obrona Fulham pozwoliła na 9 dużych sytuacji strzeleckich, jest to jeden z gorszych wyników w lidze.

Salah (C) – 6 spotkań z Wisienkami, 8 bramek. To oznacza, że w każdym spotkaniu Salah wpisuje się na listę strzelców a raz zaliczył nawet hattrick. Bournemouth ostatnio nie mają najlepszej passy , 4-0 z City, 3-0 z Arsenal, jak będzie z Liverpoolem? Chociaż może jest lepsze pytanie, kiedy jak nie z Bournemouth Liverpool a przy okazji Salah ma wrócić na właściwy tor?

Kulusewski – po pierwszej kolejce, gdzie zagrał na 13 pkt już mało kto pamięta. Spotkanie z Nottingham Forrest jest dobrą okazją aby o sobie przypomnieć. Obrona Forrest pozwoliła do 21 celnych strzałów, co jest najgorszym wynikiem w całej Premier League. Warto to wykorzystać, Son zupełnie poza formą. Kane kosztuje za dużo, to będzie Kulu.

Gross – kto by się spodziewał, że Pascal Gross wróci do Nas w takiej formie? Jeżeli Brighton jest opcją to właśnie przez takich zawodników jak Gross. 2,33 stworzone sytuacje na mecz, 1,33 oddanych strzałów na mecz.

Jesus – 9 strzałów z pola karnego , przy 9 strzałach ogółem. do tego 18 razy dotknięć piłki w polu karnym nie pozostawia złudzeń, kto jest królem pola karnego w dwóch ostatnich kolejkach. Z 3 dużych sytuacji wykorzystał tylko 1…to jest prosty wybór na ten GW

Toney – 25 pkt od początku sezonu to taki sam dorobek punktowy jak Jesusa, jak nie zdobywa bramek to asystuje. Teraz spotkanie z Evertonem u siebie…jest potencjał na kolejne punkty.

Haaland – zanim wpadnie w rotację , czekamy na jakiś sensowny występ. Pod słowem sensowy rozumiem 10+ pkt, tak jak zagrał w pierwszej kolejce obecnego sezonu.

Jeden komentarz

 1. Bart

  31 sierpnia, 2022 at 9:07 pm

  6/11
  DB – 74 (3)
  Ja – 82 (1)

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *