Home FANTASY PREMIER LEAGUE Drużyna Bloga: GW38

Drużyna Bloga: GW38

0

Drużyna Bloga: GW38 

Ederson – zdobywa Złotą Rękawicę, ale wciąż walczy o 19. czyste konto. Everton raczej mu przeszkadzać nie będzie, zwłaszcza, że Everton w ostatnich 3 meczach strzelił tylko jednego gola

Dallas – Nowy Lundstram, książę FPL-a 2020/21, który w ostatniej kolejce ma WBA. Skala nieszablonowych opasek przekroczy granicę absurdu. W ostatnich 7 meczach: 3 gole, 3 CSy. Liczby, które każą ten ostatni raz w tym sezonie zaufać Stuartowi Wielkiemu.

TAA – Liverpool walczy o LM. TAA w ostatnich 4 meczach oddał 11 strzałów i zaliczył 17 kluczowych podań. Bije SFG; w ostatnich 9 meczach: 1 gol i 5 asyst. Do tego spora szansa na CSa.

Mee – w ostatniej kolejce Burnley zagra z Sheffield, przeciwko któremu Mee strzelił w tym sezonie gola. Tak, to nas przekonuje.

Salah – Liverpool walczy o LM. 16 strzałów w ostatnich 4 meczach = 2 gole, 10 kluczowych podań = 1 asysta. W ostatnich 4 meczach z Palace: 5 goli, 4 asysta.

Lingard – Lingard i WHU grają o puchary. Jesse przełamał impass asystą w ostatniej kolejce. Teraz gra z Southampton i może przypieczętować udany okres spędzony na wypożyczeniu w Młotach.

Mane – Od GW28 tylko z jednym blankiem. Posiadanie poniżej 7.0%TSB, a w grze przeciwko Crystal Palace.

Harrison – 7 asyst. 8 goli. Siódmy najlepszy pomocnik w FPL-u. W ostatnich 4 meczach: 7 strzałów, 1 gol, 9 kluczowych podań, 1 asysty. Grają na West Brom.

Bamford – Na West Brom rewolwery może szykować Bamford, który ostatnio zrobił 12 punktów z Saints. Wesoła ferajna Bielsy będzie chciała efektownie zakończyć sezon.

Wood – Weselmy się i radujmy się nim. Na Sheffield. Tyle. 12 goli, 3 asysty w tym sezonie. Czwarty sezon z rzędu robi dwucyfrówkę, skoro i tak jesteśmy na straconej pozycji, to pozwólmy sobie na odrobinę fantazji.

Kane – last dance Kane’a w barwach Spurs. Walka o króla strzelców z Salahem. Tyle.