Home FANTASY PREMIER LEAGUE Drużyna Bloga GW28

Drużyna Bloga GW28

0
0

Drużyna na GW28.

Martinez – Najlepszy bramkarz FPL zagra przeciwko Newcastle, gdzie w dalszym ciągu nie zobaczymy takich zawodników jak Wilson czy ASM. I w sumie, nawet kiedy ta dwójka byłaby na boisku to i tak CS po stronie AV nikogo by nie zaskoczył.

Digne – czy Everton ma szanse na CS z Burnley w meczu u siebie? Ależ oczywiście. Czy Digne jest w stanie podać na milimetr na głowę DCL albo Richarlisona po której padnie gol? Odpowiedź również jest twierdząca.

Stones– dostał resta z Southampton, to może teraz zagra przeciwko Fulham. Na to liczymy a także na Cs po stronie City.

Alonso – zawodnik bez asyst i bramek ALE w ostatnich 4 kolejkach oddał 9 strzałów ( 4 celne) oraz stworzył 8 sytuacji (3 duże sytuacje) i z tego nic w ataku nie przyniósł. Do tego, to obrona CFC, mamy bardzo wysokie szanse na CS.

Bruno – Bruno na C. Na spokojnie, nie szukamy przygód w tej kolejce.

Jota – Jota vs swój były klub. Jota który zagrał dziwne spotkanie w Lidze Mistrzów, bez bramki ale z xG powyżej 1.0. Oczywiście, gdyby zdobył bramkę, to ten wybór wydawałby się prostszy a tak, jest obarczony ryzykiem powtórki z rozrywki. Tylko w cenie 6.6 mln, łatwiej takie ryzyko podjąć.

Gundo – spotkanie z Fulham to może być ostatni test Gundo w naszych składach…bo ze Świętymi , kiedy City wygrywa 5-2 Gudno oddał jeden strzał i trzymał się raczej środka boiska. Kogoś z City wypada mieć, zwłaszcza kiedy zagrają z drużyna walczącą o utrzymanie. Więc, szukając oszczędności będzie to Gundo.

Mount – dla kilku osób, materiał na kapitana w tej kolejce i ma to sens. 12 strzałów , 3 celne i 2 gole w ostatnich 4 kolejkach. A obrona Leeds, trudno oceniać jak zagra. Źle czy bardzo źle.

Richarlison – 4 bramki w ostatnich 5 meczach. Ten jeden mecz bez bramki to spotkanie z Chelsea, więc brak bramki jakoś nie dziwi. 4 gole na koncie Richarlisona wpadły po 4 celnych strzałach z 11 które oddał.

Iheanacho – taki mamy sezon, że kiedy Leicester ( 3 drużyna Premier League zagra z ostatnią drużyną to wstawiając zawodnika w formie , nie można wstawić Vardyego. Tak, oczywiście nazwisko, Red Bull przed meczem, cała piękna historia. A fakty są przykre, 1 gol i 1 asysta w ostatnich 5 meczach. Iheanacho po bramce w dwóch ostatnich meczach. Uznajmy to za formę, która pozwala wstawić Iheanacho do składu na mecz przeciwko Sheffield.

Kane – 21 strzałów, 8 celnych i 3 gole w ostatnich 4 kolejkach. 11 bramek w 13 meczach z Arsenalem. Takie dwa fakty aby wstawić HK do składu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *