Home DRUŻYNA_FPL Drużyna bloga DGW19

Drużyna bloga DGW19

0
0

Drużyna na DGW19.

Schmeichel – do Lisów przyjadą kolejno Święci (bez Ingsa – COVID) i Chelsea. Potencjał na +8 punktów w dwóch meczach jest i warto z niego skorzystać.

Cancelo – gdyby nie złodziej Mahrez, w końcu doczekałby się asysty. João hasa sobie niczym gepard i tworzy sytuacje na potęgę. xA 3.00, a w rubryce asyst wciąż tylko 1. Pora to zmienić.

Stones – obrona w składzie Stones-Dias zatrzymałaby efekt cieplarniany. Przynajmniej jeden CS przy fixach Palace i Villa to obowiązek Obywateli. 6/8 meczów ze Stonesem w ligowym składzie City kończyło bez straty bramki.

A. Creswell – ktoś chyba musi dorzucać te piłki Souckowi, nie? Wszyscy chwalą Coufala, a Cresswell ma już 6 asyst w tym sezonie FPL. W meczach z Burnley i WBA powinien mieć mnóstwo okazji na poszukanie asysty. Dodatkowo – West Ham ma dwa CSy z rzędu.

Grealish – bożyszcze nastolatek, 55 kluczowych podań w tym sezonie (więcej w Europie ma tylko Calhanoglu z Milanu). Jaca może mieć słodko-gorzki DGW – najpierw City, potem Newcastle. Jeśli ktoś ma postraszyć defensywę Obywateli to on, bo to że postraszy Sroki chyba nie ulega wątpliwości.

Soucek – DGW w postaci domowych meczów z Burnley i WBA, czyli zespołami – u których gra w piłkę nie jest raczej najlepiej wykształconą umiejętnością. Piłka będzie latała, a wraz z nią latać będzie Wojak Szwejk. 4 gole w ostatnich 7 meczach.

Bruno – robił punkty w 6 z 8 wyjazdowych meczów. W 5 z tych meczów +10 punktów. Czas zweryfikować niemrawy ostatnio Liverpool.

KDB – dwoi się, troi się, ale niektórzy (Sterling) tego nie doceniają i posyłają piłki z rzutów karnych w poszukiwaniu nowych planet. Ale do rzeczy – KDB zmierzy się z defensywami Villi i Palace (bronią na poziomie Sheffield), więc dwucyfrówka w tych dwóch meczach wydaje się być więcej niż pewna.

Salah – trzy blanki z rzędu to już przyszłość – przecież nie będzie ich kolekcjonował jak egipskich plag. Na horyzoncie United i Burnley. Jedni mówią, żeby sprzedawać, drudzy ufają. Mo, masz ostatnią szansę – nie spierdol tego.

Antonio – jak głosi staropolskie przysłowie – „Zdrowy Antonio zawsze jest opcją”. Burnley i WBA brzmią jak potencjał na grube punkty.

Vardy – Przechuj, to Przechuj. Southampton + Chelsea =+10 pkt. Zresztą, wyobrażacie sobie wyjść na DGW bez Vardimusa?

oraz składy na BB od autorów FantasyPL.pl

@obywatel_mk

Schmeichel,Ederson
Cancelo,Cresswell,Reguilón,Coufal, Saiss
Salah,Bruno,Soucek,Foden,Mount
Vardy,Bamford,Watkins

Coleinho

DDG,Johnstone
Cash,Stones,Cancelo,Coufal, Justin
El Ghazi,Soucek,KDB, Rash,Salah
Watkins,Antonio,Firmino

@Pazdannavaro

Areola, Johnstone
Justin,Cancelo,Konsa,Stones,Coufal
Salah, KDB,Bruno,ElGhazi,Soucek
Wilson,Watkins,Werner

@konmar92

Fabiański Johnstone
Justin Dias Konsa Stones Cresswell
Salah, KDB, Bruno Soucek, Cavaleiro
Wilson Watkins Giroud

@f_macuda

Meslier, Fabiański
Coufal, Ruben Dias, Stones, Dallas
Bruno, KDB, Salah, Soucek, El Ghazi
Bamford, Kane, Watkins, Fabio Silva

@GRUWWA

Martinez, Alisson
James, Cancelo, Justin, Coufal, Stones
Salah, Bruno, Foden, Soucek, Grealish
Vardy, Watkins, Antonio

@adammikos

Areola, Johstone,
Targett, Coufal, Cancelo, Struijk, Robertson,
El Ghazi, Salah, KDB, Bruno, Soucek,
Antonio, Wilson, Watkins

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *