Costa 50% ?

3
0

Zagra czy nie zagra? Robić transfery czy nie robić? Pewnie kilka osób zagrało kartę…

Cierpliwość, jeden z kluczy do zwycięstwa w sezonie. Sam już miałem nabite -8 pkt i powstrzymałem się od tego.  Chociaż oczywiście wydaje się że tych dwóch nowych zawodników zwojuje świat to jednak -8 jest bardzo dużą sumą za transfery. Odpalenie dzikiej karty to już zupełne szaleństwo, a co chwila widzę na TT takie informacje.

Trochę dziwna sytuacja z Costą i jego kontuzją. Rano pokazuje się informacja że ma kontuzje która wyklucza go na 4-6 tygodni. Wieczorem Chelsea TV podaje info że jednak jest zdrowy. Mourinho idzie na konferencję prasową i takie rzeczy ciekawe mówi.

Brak informacji. Bardzo zła sytuacja dla Nas. Osobiście spodziewałem się że Mourinho wyjdzie i powie jak jest. Widać pomimo tylu lat na karku jednak jeszcze jestem naiwny. Sprawa jest prosta. Mou rozgrywa swoją partię. Trzyma karty przy piersi. Nie powie w prost, taką ma taktykę. Jego gra wywraca nasze plany do góry nogami. Więc siedziałem tak i kombinowałem, zrobiłem kombinacje na -8 i zdecydowałem że pójdę na rower, przewietrzyć głowę.

Jazda na rowerze mi pomogła, urodziła się następująca teoria. Costa strzelił dwa gole w dwóch meczach, więc ile tak może strzelać do bramki przeciwnika? Wydawało mi się że to jest odpowiedni argument aby odpalić czerwony przycisk i wystartować z -8 na 3GW Fantasy Premier League. Wróciłem do domu, sprawdziłem i teoria poszła do piachu.

costa

Na szczęście okazało się że ktoś zajrzał w karty Mourinho,

Najciekawsze, takie zdjęcie na TT wrzuciły osoby odpowiedzialne za social media w Chelsea

Więcej newsów nie ma. Każdy może wyciągnąć swoje wnioski. Ja zostawiam Coste w składzie.

3 komentarze

 1. Wilanuf

  30 sierpnia, 2014 at 1:31 am

  Dziękuwex Gru! warto kolnąć do centrali :] nawet jak nie zagra, to w tym przypadku przynajmniej ogólne info jest…
  p.s. Garret too…

  Reply

 2. Cohade

  29 sierpnia, 2014 at 11:32 pm

  Już 75% jest

  Reply

 3. garret

  29 sierpnia, 2014 at 9:28 pm

  W sumie mam pretensje do samego siebie o tego Coste. Podobnie jak Gruwwa uznałem, ze branie hita przez dwutygodniowa przerwa raczej sensu nie ma. Zwlaszcza jak idzie zagrac lawka. Z lekcji Costy płyną moim zdaniem 3 nauczki.

  Pierwsza to taka, aby dbać o ławkę.

  Druga, to aby nie panikować gdy przychodzi tweet o kontuzji, nawet gdy jt potwierdzona to szybko dokonana zamiana może spowodowa dalsza katastrofe. Co by było gdyby wczorajszy slizg Koralova polamal jednak Aguero?

  I trzecia by się tak nie przejmować. Tutaj piszę do samego siebie. Czlowiek sledzi newsy, już analizuje, szuka alternatyw. Ile czasu i energii na to schodzi. A będzie jak rok temu z Rooneyem. Pamietacie? Moyes trollowal: zagra/nie zagra. Dyskusje, panele i odczyty co robic. W końcu dzień meczu, szpiedzy donoszą, pojawil się na odprawie, zalozyl dres, tak jest Rooney przed autokarem. Rezultat był taki, ze zagral i zdobyl az 2 punkty.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *