Home FANTASY PREMIER LEAGUE Co piszczy w QPR?

Co piszczy w QPR?

11
0

Przymierzam się do karty, dotknąłem dna. Właściwie to kiedy dotykam dna, przebijam je w poszukiwaniu jeszcze większego bagna i mułu. Więc zagram sobie kartę na DGW28 i jedno z wyzwań. Ilu graczy QPR wstawić do składu aby to wszystko miało ręce i nogi.Bo przecież QPR zagra dwa mecze derbowe z Arsenalem i Spurs. Lekko nie będzie, promyczek nadzeji widzę w tym że to będą dwa mecze u siebie na Loftus Road.

Nie ma co czarować. QPR = Austin. Na DGW atak Kane/Austin/Aguero będzie dobrym atakiem. Trzech najlepiej punktujących zawodników tego sezonu, dwóch z nich zagra dwa mecz Aguero vs Leicester. Na papierze wygląda to bardzo dobrze. Czy będę patrzył na to że tylko raz w ostatnich 4 meczach trafił do bramki przeciwnika? Nie. Odrzucam czarno widzenie, nie szukam dziury w całym. Zagram schemat.

Z obrońców QPR wybiorę…nikogo. Duże prawdopodobieństwo że w dwóch meczach obrońca QPR ugra 0 pkt, przy dobrych wiatrach 😛 W CS nie wieże, bramka obrońcy QPR też mało prawdopodobna. Jedyna możliwość to Yun, iedy mnie 0.1 mln będzie bolało aby zamknąć budżet na 28 kolejkę.

Szkoda że Fer złapał kontuzję, oprócz Austina jedyna sensowna opcja ofensywna w QPR. i kiedy wydawało się że nie ma innych nazwisk w tym zespole, bo np Barton dostał czerwień pokazało się takie nazwisko, Matthew Phillips. 3 asysty w dwóch ostatnich meczach, 10 stworzonych sytuacji. 30 wrzutek. Dobre liczby, taniego 4.6 mln lewego skrzydłowego.

Co piszczy w QPR? Austin, może jeżeli ktoś szuka różnicy i chce mieć jak największą liczbę graczy z QPR i Spurs to Phillips jest najciekawsza opcją w pomocy. Ale trzeba pamiętać że na 28 kolejce sezon się nie kończy a później zawodnicy QPR ( Yun czy Zamora ) to nie będzie najprzyjemniejszy widok w naszym zespole.

11 komentarzy

 1. Oskar

  25 lutego, 2015 at 5:19 pm

  Ja mam tylko dylemat, jak wykorzystać 1FT przed DGW. Eriksen, albo Austin, hmm

  Reply

  • garret

   25 lutego, 2015 at 7:24 pm

   Austin

   Reply

   • Kamil Kowala

    26 lutego, 2015 at 12:29 pm

    A nie było przypadkiem tak, że Eriksen nie gra 4 słabych meczów z rzędu? Któryś z was to pisał nawet, 3 słabe już miał, więc 😀

    Reply

    • garret

     26 lutego, 2015 at 1:14 pm

     Teraz jest sytuacja poza regula 🙂 Masz LE, puchar Ligi, potem ligę. Nie wiadomo co Pochettino wymyśli.

     Reply

     • Kamil Kowala

      26 lutego, 2015 at 6:41 pm

      Eriksen w pierwszym składzie, niedobrze..

      Reply

 2. Pablo

  25 lutego, 2015 at 12:48 pm

  Nie lepiej użyć dziką kartę żeby „posprzątać” po DGW? Używając jej przed, masz krótkoterminową korzyść, a potem śmierdzi Ci w składzie jakiś Yun, Phillips, o obrońcy Totków nie wspominając 😉 Chociaż i tak szacunek, że wytrzymałeś z WC do tej fazy sezonu 😀

  Reply

  • garret

   25 lutego, 2015 at 1:33 pm

   Tez to wbijam koledze do głowy 🙂 No… sugeruje 🙂

   Reply

  • HERO

   25 lutego, 2015 at 2:34 pm

   Tez jestem za tym, by WC wykorzystac po DGW i tak zamierzam zrobic :p

   Reply

  • gruwwa

   25 lutego, 2015 at 9:30 pm

   Austin, Eriksen, Kane może Rose. Nie ma po kim czyścić w nadchodzących kolejkach.

   Reply

 3. asdsa

  25 lutego, 2015 at 12:24 pm

  czy pomiedzy gw28 a dgw28 dostaje sie 1 ft ?

  Reply

  • Pablo

   25 lutego, 2015 at 12:58 pm

   Przed gw 28 masz jeden transfer (chyba że nie zrobisz teraz żadnego to masz 2), który obejmuje również mecz QPR – Tottenham. Ten mecz jest „przyklejony” do kolejki 28, tzn. Twój team gra w tym samym składzie we wtorek, środę i w sobotnim meczu QPR-Tottenham

   Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *