Home FANTASY PREMIER LEAGUE Budowanie drużyny

Budowanie drużyny

0

To jest dosyć prosty proces. Można go porównać do budowy domu.

Ostatnio ten proces tłumaczył Tata Świnka, ten od Pepy. Tata Świnka narysował plan budynku, z tym planem udał się do pana Byka a ten zadał jedno proste pytanie. Bardzo ładny plan, z czego mam zbudować ten dom? Z drewna, ze słomy czy z cegieł? Tata Świnka wybrał budynek z cegieł. Bardzo mądry wybór, wiadomo.

U nas również zaczyna się od jakiegoś planu, nie musi być zapisany na kartce, chociaż i takie widziałem. Może być printscren, plik txt albo też wystarczy zapisać wszystko w głowie. Następnie taki plan należy przełożyć na czyny, kilka transferów i nasza drużyna w pełni gotowa może podbijać świat FPL. Za każdym razem , wydaje się nam że mamy dom z cegły ale często okazuje się być tym z drewna albo ze słomy. Nie wytrzymuje próby czasu, rozpada się na drobne kawałki. Często nie ma czego zbierać, możliwe że właśnie tak powstają drużyny zombie.

U mnie, budowanie drużyny zaczęło się od jednej prostej decyzji transferowej. Kane out, Lacazette in. Do tego , Gross out i Sterling in. -4 na starcie GW18, bez Harrego który ma przed sobą DGW a do tego 40% posiadania. Wyszedłem z jednego założenia, jeżeli najdroższy zawodnik w drużynie nie jest opcją na kapitana . Można rozważyć aby się go pozbyć. Za tydzień, będzie podobnie. Z Burnley nie wystawię go na C. Spodziewana liczba punktów 4. Chociaż poniosła mnie fantazja z Lacazette na C to jednak Sterling zrobił swoje.

I to jest początek zmian, początek budowy zespołu, nowego lepszego zespołu. Następne kroki wydają się proste i oczywiste. Najpierw trzeba sprowadzić KDB, to można zrobić w jednym ruchu zamieniają go za Hazarda. Ale Hazard , chociaż oddał jeden strzał z Southampton, to za chwilę ma u siebie Brighton i Stoke. Więc co , sprzedać Hazarda a zaraz go odkupić. głupota prawda? Może nie trzeba się przejmować Hazardem? Tak samo jak odpuściłem sobie Harrego. Kiedy sprzedam HAzarda, moja pomoc będzie wyglądała w sposób następujący. Coutinho/Salah/KdB/Sterling/Surman po co szukać czego więcej? Może ta 4 wystarczy aby awansować w OR i w kilku mini ligach tak bliskich mojemu sercu?

Kiedy już uporam się z tą decyzją , GW19 będzie za nami, czyli półmetek obecnego sezonu. Pogba wróci już na boisko, United będzie miał przed sobą dwa spotkania na Old Trafford z Burnley i Southampton. Może taki Lukaku by się przydał? Dwa spotkania, dwie bramki. Wróci Pogba , będzie większa moc w ofensywie? W tym samym czasie, pan Harry Kane zagra u siebie z Southampton ( chyba że dostanie YC z Burnley, grzeczny byłem w tym roku. Tylko dwa , no może trzy razy zapomniałem jak się znalazłem w łóżku. Na szczęście, to było moje łóżko. Taki prezent na święta to bym zrozumiał jak najbardziej) Cała moja nadzieja w Wembley i jego zmęczeniu. Chociaż nawet, jeżeli zagra coś dobrego 2 gole na przykład, to będzie miał z następną pustą kolejką dosyć niski wynik na przestrzeni 4 kolejek, jak na zawodnika za ponad 12 mln.

GW21 a właściwie BGW21. Nie ma Harrego K. Może uda się przytrzymać transfer? Właściwie, to powinien być klucz na BGW21. Bez transferu, zobaczyć co przyniesie los. Zacząć DGW22 od 2FT.

DGW22 Tak się dziś zastanawiałem, jeżeli HK dostanie kartę z Southampton, to dostaje bana na jeden mecz po 5 YC? Wtedy zagra tylko jedno spotkanie w DGW22, to może być dosyć ciekawy zwrot akcji tego sezonu. Moment w którym 1,5 mln osób na świecie wypowiedzą w tym samym czasie , gromkie KURWA będzie wyczuwalne na sejsmografach. Poza tym, trzeba kupić tych wszystkich, którzy przyniosą duże punkty podczas DGW22. Na dziś, zostawiam DGW22 na później. Taki sezon mamy, że bez kartki albo kontuzji w składzie raczej się nie objedzie do DGW22.

Taki plan, na budowanie zespołu. Raczej taki ze słomy ale kiedy nie wieje za mocno, to i taki utrzyma się wystarczająco długo. Pozdrawiam wszystkich kombinujących, spędzających czas przed świętami na odpowiednim zaplanowaniu tego czasu, aby wspólnie cieszyć się po bramkach 26 grudnia podczas GW20. Tak, żeby można było z wujem czy tez ciotką zagadać, opowiedzieć, co tam u nas słychać. Pokazać im skład bez cienia zażenowania. Tego Wam życzę na święta, już dziś.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *