5 na ławkę

0

Największy problem jaki miałem przy układaniu karty, oprócz oczywistych problemów, takich jak Costa czy Jesus albo Hazard czy Sanchez , była opcja z 5 pomocnikiem. Zawodnik ten, musi mieć pewny plac. Przy okazji, mógłby dawać jakiekolwiek nadzieje na bramkę bądź asystę. W DGW36 może pójść na ławkę ale przy BB jego 2×90 minut będzie minimum jakim chcę uzyskać.

Kilka nazwisk które mi się rzuciły w oczy, nie mówię że najlepsi ale ich walory cenowe do mnie przemawiają.

Xhaka – 5.2 mln , 2.6% posiadania

7 sytuacji stworzonych w ostatnich 4 spotkaniach Arsenalu w Premier League. Najlepszy wynik w drużynie Arsenalu, zapewne dlatego ze Ozil poniżej formy. Mogę napisać dobre uderzenie z dystansu? Mogę. 4 strzały na bramkę, czyli po jednym strzale na mecz. To nie jest Yaya Toure sprzed kilku sezonów czy też Ramsey.

Matic – 4.8 mln , 3.1% posiadania

Byl taki moment tego sezonu, kiedy Matic zaliczał asystę za asystą. Ostatnio dopisał jeszcze jedną asystę, kapitalna bramka w FACUP. Przy cenie 4.8 mln dla mnie jest jedną z lepszych opcji na DGW37.

Ward-Prowse – 5.0 mln , 1.5% posiadania

Byłem blisko aby wpisać Redmond ale jego cena, jest za duża aby być 5 pomocnikiem. Wybrałem młodego pomocnika Świętych. Gdyby miał pewne miejsce w składzie, byłby bardzo ciekawą opcją. Ostatnie 90 minut jakie grał to 1 asysta i 2 bramki. Taki idealny kandydat na 5 pomocnika, jeden z tych nielicznych którzy grają ofensywnie. Do tego stałe fragmenty gry. Gdyby okazało się że będzie grał w pierwszym podczas DGW36 to chyba można ryzykować na DGW37.

Dier – 5.0 mln , 5.0% posiadania

4 strzały w ostatnich 4 meczach. To mało, to pewnie będzie taka średnia, bo podobnie ma Xhaka czy Matic. Czy Dier odróżnia się czymś od tej dwójki? Chyba tylko wspomnienia z poprzedniego sezonu, te jego główki po stałych fragmentach.

Capoue – 4.5 mln, 23% posiadania.

Łezka w oku się kręci na wspomnienie ile to razy zdenerwował moich przeciwników , kiedy ci posadzili go na ławce a on punktował. Teraz oddał 7 strzałów na bramkę przeciwnika. Zdobył jedną bramkę i chyba tyle tej historii. Cena jest najważniejsza, w momencie kiedy każde 0,1 mln na wagę złota, wydanie 4.5 mln na Capoue nie jest pozbawione sensu.

Musicie przyznać, ciekawe nazwiska. Bezpieczna różnica, taka na 4 pkt, po taniości. Aby jak najwięcej wrzucić w tych, którzy mają zdobywać pkt w ofensywie. Dobra koncepcja? czy jednak lepiej wybrać tego 5 pomocnika z wyższej półki? Tylko jakim kosztem? Jednak bez Sancheza? Wtedy rzeczywiście można grać na 5 droższego pomocnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *