2 FT, cz2

0
0

Co jest w tej grze że człowiek czeka z utęsknieniem przez dwa tygodnie na kolejkę, chociaż wie. Chociaż może się spodziewać że zaraz dostanie z liścia, znowu odbije się od ściany, padnie.

Ile osób przez kilka sekund , kiedy dowiedziało się o kontuzji Aguero przyjęło to na spokojnie bo pomyślało o transferze na KdB czy Sancheza a właśnie za kilka sekund doszło do nich że nie da się zrobić wymiany 1 do 1? Mi się to przytrafiło, uśmiałem się z siebie wtedy. Tyle lat w branży a takie głupoty w głowie. To chyba była jedyna wesoła rzecz jaka mnie spotkała od zamknięcia kolejki. Takie 2 FT miałem, miałem przez chwilę bo wykorzystałem je w niedzielę. Raz kozie śmierć! Ryzyk, fizyk. itp itd.Połasiłem się na kilka groszy to teraz będzie trzeba zapłacić. To że Aguero na KdB nie idzie już ustaliliśmy więc -8. ?Na bogato. Aguero zarobił ostatnio 50 pkt to mogę trochę wydać.

To -8 nie jest takie tragiczne, jak przy takiej normalnej przerwie pomiędzy GW ?Nie jest tragiczne, ponieważ większość z Nas jest w dupie. Chociaż znam takich dwóch/trzech co zacierali ręce kiedy widzieli kolejne wiadomości o kontuzjach które omijają ich zespoły to tak, z grubsza wszyscy znaleźliśmy się nieciekawym położeniu. -4 na nikim nie robi wrażenia, -8 to dosyć smutna historia a -12 to nadzieja że inni nie mają dużo lepiej i minusy z którymi wchodzimy w GW nie zabolą aż tak bardzo. Patrzę na moje -8 i myślę że większość będzie miała -4 to lepiej mi się śpi.

Tak było wczoraj, dziś kiedy Kolarov jednak wypadł, więc myślę czy nie zrobić -12. W normalnych warunkach, taki minus jest bardzo słabym pomysłem, teraz to jest coś nad czym będę się bardzo poważnie zastanawiał.  Prawda jest taka że i tak trzeba będzie się go pozbyć, więc najlepiej wtopić się w tłum. W tłum tych, którzy patrzą na swój skład i z bólem serca robią swoje minusy. Będzie ich wielu, więc można swoje minusy klikać bez drgającego palca nad myszką.  Pozbywając się Kolarova teraz, można od razu zaoszczędzić trochę kasy na przyszłe transfery.  Zakładam że na tych drogich zawodników. Możliwe że już w najbliższej kolejce przypomni o sobie Hazard/Kane/Costa/Stu.  Kasa w banku się przyda, taka żeby zrobić za tydzień wymianę 1 do 1, bez hitów.

Planowałem wymianę bramkarza w tej kolejce, później widziałem w myślach mój atak Gomis/Ighalo/Pelle i nie byłem w stanie uwierzyć że w 9 kolejce FPL będę miał takich napastników, gdzie Costa czy Kane? teraz mam zamiar zrobić transferów na -12 pkt i nie widzę w tym nic złego. To jest dalej ta sama planeta na której mieszkałem przed GW1?

tumblr_ncsip4tGX01rsxqqio1_500

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *