Home FANTASY MUNDIAL Fantasy Mundial 2018

Fantasy Mundial 2018

0

Gdzie grać?

Ósma i ostatnia zasada Niszowego Bloga FPL mówi: jeśli przychodzisz tu po raz pierwszy, musisz walczyć. Tak jest panie i panowie, no rest for the wicked… w ramach preseasonu pogramy w fantasy Mundial 2018 i z tej okazji rzucimy na Bloga kilka tekstów przygotowujących grunt pod zabawę (to słowo kluczowe w przypadku Mundialu). Zaczynamy od wyboru platformy:

Oficjalne McDonald’s FIFA World Cup Fantasy.

Oficjalne mundialowe fantasy rusza 7 czerwca. Już teraz pod tym adresem przeczytać można zasady, a tutaj nasz światowy promotor zdrowego żywienia przygotował schludne i estetyczne FAQ. Więcej o zasadach w czwartek/piątek – będzie też o lidze Bloga, gdzie na zwycięzcę czekać będzie seksowna koszulka Niszowego Bloga FPL.

Fantasy Mundial 2018

Polski projekt odpala teoretycznie dzisiaj a stoi za nim doświadczona ekipa twórców oficjalnego fantasy eklapy. Konkrety na fejsie pod adresem https://www.facebook.com/fantasyekspert/ , wkrótce link do fantasy i całość zasad.

The Telegraph Fantasy Mundial

W fantasy ekipy The Telegraph – gramy tutaj.

Soccerway Fantasy iTeam 

O mobilnym fantasy Soccerway Fantasy iTeam możecie poczytać tutaj. Do pobrania jest darmowa apka, zasady i etc – nagrody prawdopodobnie wyłącznie dla mieszkańców Wysp a zabawa przeznaczona jest wyłącznie dla amatorów gatunku.

Draftfantasy.com

Po rejestracji można założyć ligę i zaprosić znajomych do drafta. Więcej o zasadach tutaj. Klasyczny snake draft jest darmowy – wersja z aukcją dostępna tylko dla kont premium.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *