Home FANTASY CUP Puchar Niszowego Bloga

Puchar Niszowego Bloga

0

Przygodę z Pucharem Niszowego Bloga czas zacząć.

Do eliminacji , zgłosiło się 1010 drużyn. 3 rundy ciężkiej batalii o miejsce premiowane awansem. Jednak najciekawsze było to, co wydarzyło się podczas ostatniej kolejki eliminacji. GW14 sezonu 2017/2018 na długo zapadnie w naszej pamięci. A kilka ekip, może mieć koszmary senne.

Amfi Team w poprzedniej kolejce, wydawałoby się bezpieczne 48 miejsce w tabeli…jednak, -8 za nietrafione transfery(Morata, Hazard na C i LFC) zrobiły swoje. Spadek o 303 pozycje w tabeli na miejsce 351. 425 pozycji w dół , skromne 29 pkt , Hazard na C . -4 pkt (Silva in, Sterling out). Drużyna Barszcz Sosnowskiego takie wyniki wykręciła. 347 pozycji w dół, poleciał mój przyjaciel, który wymienił Vardyego na Moratę i oczywiście, Hazard na C. Jest wielce prawdopodobne, że drużyna Avengers zostanie za chwilę bez trenera i będzie sobie drużyną zombie.

Kiedy ktoś leciał w dół, inni musieli awansować w tabeli. 301 pozycji do góry z miejsca 328 na 27 KS Kociarnia. Martial na C , Young w składzie a do tego Rooney na ławie…78 pkt i wywalczony awans do fazy pucharowej. Jeszcze lepszy wynik wykręciła drużyna Herosi Ligi, awans o 649 pozycji. 757 przed a na koniec 108 pozycja w lidze. KDB, Rooney Vardy i Kola w obronie a do tego, stary dobry Kane na C.

Nie zmiennie na pierwszym miejscu drużyna Fabre Gas Station. Jesus na C, można by powiedzieć, odważna decyzja. Opłaciło się. Lider pozostał liderem.

Puchar Niszowego Bloga przyjął 252 drużyny. Do tabeli eliminacyjnej, dołączyły jeszcze 4 drużyny. Moja, Garreta, Bazzanta i Adriana. Tak jak będzie to w fazie pucharowej, miejsca tych 4 drużyny, zostały przydzielone na podstawie OR. Czyli Lakers zajmują pozycję 1, Kessel Run 2, FC GRU WWA 3 i Poultry Pate 4. Miejsca która zajęły pozycję 249 , również zostały zweryfikowane na podstawie OR i z 9 drużyn zostało 5.

Pary zostały podzielone w sposób następujący, 1 zagra z 256 w tabeli, 2 z 255 itp. w następnej rundzie 1 para z  128 parą , 2 para  z 127 parą . Czyli mamy taką klasyczną formułę pucharową ale zamkniętą w skromnej formie excela.

I teraz już bez zbędnego pisania, Puchare Niszowego Bloga znajdziecie klikając tutaj oraz na górnej belce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *