Home FANTASY CUP Puchar Niszowego Bloga – 32

Puchar Niszowego Bloga – 32

0

Jest puchar Myszki Miki i jest puchar Niszowego Bloga.

Kolega Bazzant nie podołał. Jego przygoda z puchar zakończyła się przegraną 49 do 58. Drużyna Lakers i super duet napastników Kane Morata który łącznie przyniósł całe 2 pkt. Po drugiej stronie w drużynie Ankle Breakers i Firmino. I kiedy chciałem napisać , że pewnie znalazł się tam za Moratę ostatnimi czasy, okazało się że nie. Jest w tej drużynie od początku. Podczas GW1 na C przyniósł 24 pkt.

-4 punkty za transfery i z remisu 69 do 69 zrobiło się 69 do 65 na korzyść Lucky Losers .5 obrońców robi wrażenie. Gdzie tylko strata bramki w ostatnich minutach spotkania ze Spurs nie pozwoliła na zaliczenie 5CS! Tylko 3 zawodników z 1 pkt występem, Kane, Ota i Gomes. A wracając do drużyny TygYysy – 4 na Masukau i Jonsa. Masuaku na ławie z 6 pkt, Jones w pierwszym 2 pkt. Klasyka. Przecież nikt nie wystawi obrońcy WHU kosztem obrońcy United.

Frytki trzymają formę, kolejna wygrana ale co to za igranie z ogniem. Kolasinac na C? Hazard na VC zgarnął punkty. FC Chaos i 82 punkty. Sanchez na C…a do tego Alonso,Firmino, Rooney, Fabiański, Salah i Hazard. Drużyna która ma 501 OR.FC Witki 75 punktów, nawet kiedy masz w składzie Moratę ,Vardyego czy Mariappe. Pawel UTD Coutinho 26 pkt na C, reszta klasycznie.

Bobbers CF vs The Famous Kopites to był wyrównany pojedynek, taki na samym szczycie minionej kolejki. I awansowała drużyna, która wystawiła Kolasinaca na C! Kolejny wysoki wynik, FC CHELSEA 1982 70 punktów i fajnie zbudowana obrona, Pope i Mee z Burnley. Kenny z Evertonu oraz Christensen , tak ten najtańszy z CFC.

Gratulacje dla zwycięzców, powodzenia w kolejnych rundach. Puchar Niszowego Bloga w chodzi w decydującą fazę rozgrywek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *