Home FANTASY CUP Puchar Niszowego Bloga – 256

Puchar Niszowego Bloga – 256

0

Mieliśmy spotkać się z kolegą Garretem w finale , jak zawsze z resztą i jak zawsze plan ten nie wypalił.

Najwyższy wynik pierwszej rundy to okrągła setka!

Tak, można zrobić taki wynik, jeżeli masz w drużynie Hazarda na C, do tego Coutinho, Morata, David Silva , Otamendi a na koniec, zdublowana obrona WBA Hegazi i Foster. Drużyna Boli Mie Nogi przechodzi do następnej rundy a Silvio’s Team cóż chyba jakoś tak to wyglądało.

via GIPHY

Drużyna Boli Mie Nogi spotka się teraz z FC Leszki. Nie będzie łatwo, 71 z GW15 robi wrażenie.

Skromnie dodam , że moje 80 pkt to drugi najlepszy wynik tej rundy. NA drugim biegunie mamy drużynę Kirek Team, całe 18 pkt aż musiałem sprawdzić czy mi się maszynka do liczenia nie popsuła, czy to naprawdę jest 18 pkt. I tak, Gray w ataku, Sanchez na C a do tego Giroud w składzie , bo przecież Wenger powiedział że Lacazzete ma kontuzję i nie zagra…przyznam, sam myślałem aby taki transfer zrobić. 5416749, taki GR na koniec GW15.

Pierwsze runda to też, 1 remis pomiędzy To już jest Koniec a Pici Polo Squad ale do dalszej rundy przechodzi drużyna To już jest Koniec, wyższy OR. Kilka spotkań gdzie o awansie zadecydował 1 pkt.

Niestety dla wielu swoich sympatyków i ku uciesze przeciwników, Kessel Run przegrywa z PALINKA 46 do 47. Żółta kartka dla Richarlisona oraz wejście z ławki Wilsona, można by powiedzieć , że to właśnie zadecydowało w tym pojedynku. Wigry RKS Mistrz , -4 na koncie RKS Mistrz, jak również Wilson.

Koszulker PL Szczoczarze, z pojedynku kapitanów lepszy okazał się Zaha w drużynie Koszulker PL ale i tak to na nic się zdało, powiedzmy że ta żółta dla Richarlisona zadecydowała.

PumaSquad FC Mongolia , kolega Oscar zakupił Hazarda i Auguero za -4 , na szczęście dla siebie , Hazarda ustawił na C. FC Mongolia dała trochę fory, bo -8 na starcie, trudno odrobić. Nawet jeżeli Hazard jest na C.

Fordon Club Popierdółki , taki zbieg okoliczności ale w tych dwóch ekipach Niasse i Moreno po 0 minut a w ich miejsce Naughton i RLC 🙂

Gratulacje dla zwycięzców, powodzenia w następnych rundach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *