Home dziwne przeczucie Dziwne przeczucie #8 — David Silva

Dziwne przeczucie #8 — David Silva

1
0

widziałem ostatnio film Surferka z charakterem( biografia),  właściwie to  spoglądałem na niego jednym okiem. Skupiłem się na końcówce tego filmu, ojciec głównej bohaterki mówi jej że najlepsi surferzy mają w sobie to coś co pozwala im zaleźć  najlepsza falę. Więc główna bohaterka płynie tam gdzie nikogo niema i ma najlepszą falę która niesie ją gdy inni dryfują na swoich deskach…

Czy taka scena nie jest idealnym odwzorowaniem tego w jaki sposób próbujemy przechytrzyć naszych przecieków? Znajdowanie wszystkich tych fal, Michu, Suarez, Mata, Hazard, to oni w którymś momencie gry byli zawodnikami którzy okazali się dobrym wyborem przeciwko wszystkim.

Teraz gdy wszyscy chcą mieć Mate, Hazarda, Fellainiego, Cazrole, Bale, Nolana, ja postanowiłem odkurzyć jednego z lepszych zawodników poprzedniego sezonu…David Silva, liczę na to że to on od następnej kolejki znajdzie się w TOP5 kupowanych zawodników przed GW 13.

Wybór na czucie i wiarę,  przez ten tydzień gdy jego koledzy z kadry Hiszpanii polecieli do Panamy on spokojnie mógł odbudowywać formę przed meczem z Aston Villa. Nawiązując do tego co pisałem na początku, Silva jest w 4,7% drużyn, jeżeli zarobi jakieś pkt będę się cieszył podwójnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *