Home DRUŻYNA_FPL FantasyPl.pl GW8

FantasyPl.pl GW8

0
0

Mahrez na C i Gestede dla głupców.

Otamendi jak każdy zawodnik City to szansa na duże punkty albo na bardzo duży zawód. Licząc na to że mecz potoczy się w dobrze nam znanym kierunku to po pierwsze CS, po drugie bramka po strzale głową. 2 mecze w Premier League, 5 strzałów z czego 4 głową , 2 celne. Bez bramek za to ta jedna wpadła w UCL. W końcu mamy kolejkę kiedy można wrzucić R.Martina do składu! mecz z Leicester i tak,to nasz kolejny obrońca która będzie zagrożenie pod bramką przeciwnika.

Cóż pisać o pomocy? Mahrez na C, Payet pojedzie do najgorszej defensywny w Premier League, KDB zagra przeciwko drugiej najgorszej a Sanchez łapie wiatr w żagle.

W ataku już takiego komfortu nie ma…tylko Vardy jest tym bezpiecznym wyborem(!!!). Aguero który cały czas czeka na swój dzień i swoją kolejkę w Premier League. Kto ma ten liczy że podtrzyma dobrą serię przeciwko Newcastle i dołoży kolejną bramkę w tej rywalizacji. Gestede, raz przeczucie, dwa liczby, trzy obrona Stoke. Liczę że to będzie o nim głośno w tej kolejce Premier League.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *