Home DRUŻYNA_FPL FANTASYPL.PL GW7

FANTASYPL.PL GW7

0
0

Martial na C w naszej XI na GW7, dobra wróżba?

DDG zagra przeciwko drużynie która oddała 55 strzałów od początku sezonu, to zdecydowanie podnosi szanse na CS w tym meczu dla graczy United.

Nyom w obronie to kalkulowanie że Watford zagra po raz kolejny w meczu u siebie na zero z tyłu. W Crystal Palace coś się zacięło, dwa mecze bez strzelonego gola. Poza tym, za 4.5 mln? Można więcej zyskać niż stracić. Skrtel to nasze pożegnanie z graczami LFC na najbliższe kolejki, z graczami ofensywnymi pożegnaliśmy się w bardzo brzydkim stylu, tzn oni z nami. Zostaje obrońca który zagra przeciwko Aston Villi, to może się udać. Może jeszcze jakiś fartowny, po stałym fragmencie gry…Cresswell to cały czas jeden z lepszych obrońców ofensywnych w grze. 7 sytuacji wykreowanych, 2 asysty, 5 strzałów na bramkę przeciwnika. Przed sobą mecz z Norwich które ma 10 bramek straconych i jeszcze nie ugrała CS.

Hazard zagra przeciwko bardzo słabej obronie Newcastle. Teraz tylko zostaje kwestia tego aby odnalazł chociaż połowę tego co pokazywał w poprzednim sezonie, ba nawet 25% tego co robił w poprzednim sezonie powinno wystarczyć w sobotę po 1830. Nisza w naszym zespole 3.3% posiadania, a taka ładna gra, a taki ładny potencjał że pkt będzie coraz więcej. Jakoś nie straszna nam obrona Spurs która zaliczyła dwa razy z rzędu CS, myślę że to obrońcy Kogutów mają słabsze noce przed sobotą. Ofensywa City jest potężna a my, tym razem stawiamy na DeBrune. Dobra, męczymy tym Sanchezem ale on po prostu musi zacząć trafiać do bramki. 31 strzałów na bramkę przeciwnika i NIC. Więc, dalej systematycznie czekamy. Payet i Mahrez, no właśnie jak to się stało że ta dwójka jest w składzie? Zagadka tego sezonu.

Martial w składzie, Martial na C. Mahrez ma swoją serię to ten młody Francuz też może mieć a my chcemy na tym skorzystać. Pamiętacie jaki problem był przed sezonem? ( Jeden z nich) Deeney miał super sezon ale to Ighalo miał dobry pre sezon, poza tym w poprzednim sezonie jego skuteczność pod bramką przeciwnika była na bardzo dobrym poziomie. Jak wyszło w sezonie? Deeney ma 18 strzałów i 0 bramek za to 3 asyst. Ighalo 17 strzałów i 4 bramki. Taka różnica między nimi.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *