Home DRUŻYNA_FPL FantasyPL.pl GW5 2017

FantasyPL.pl GW5 2017

0

Gotowi?

Begovic – przychodzi taki moment , że trzeba  odbić  się od dna. Spotkanie z Brighton u siebie, jest bardzo dobrą okazją, aby tego dokonać. To cały czas, jest  za wcześnie na zawodników ofensywnych Bournemouth ale tych z defensywy można sprawdzić.

Dann – Podobną historię mamy z tym zawodnikiem. Kiedy jak nie z Southampton? Kiedy, jak nie podczas pierwszej kolejki, po zmianie trenera?

Lascelles – Pójdziemy za ciosem i wystawimy obrońcę Newcastle.

Davies – nie ma świecie człowieka, który przypuszczałby przed GW1 , że Ben Davies będzie najlepiej punktującym zawodnikiem w FPL po 4 kolejkach…jest bardzo prawdopodobne, że GW5 nie zmieni tego. CS w zasięgu ręki, do tego , jak zawsze w jego wypadku ostatno , szansa na asystę czy bramkę.

Eriksen – 2 najczęściej wskazywany kandydat na C w naszej ankiecie. Wszyscy wiemy, jaki ma rekord vs Swansea. Nic więcej nam nie potrzeba, aby wstawić Duńczyka do składu.

Ritchie – tak mi się wydawało przed GW1 aby poczekać z tym zawodnikiem. Dwie pierwsze kolejki bez historii ale już 3 i 4 z asystą i przy cenie 5.9 mln , Ritchie to dosyć sensowna inwestycja.

CHOUPO-MOTING – wielu oczarował ten zawodnik w ostatniej kolejce. I my też, daliśmy się przekonać do tego aby zainwestować mało bo tylko 5.6 mln i spróbować zaskoczyć konkurentów niskim posiadaniem tego zawodnika. 12 strzałów na bramkę przeciwnika, najwięcej w drużynie Stoke. Kiedy , jak nie z Newcastle dać mu szansę?

Coutinho – tyle kasy zostało, że starczyło na Brazylijczyka. Nikt nie wie, czy wyjedzie w pierwszym , w jakiej jest do końca formie ale zaryzykujemy.

Atak taki, że mucha nie siada. 3 zawodników w wysokiej formie.

Powoli pojawiają się takie głosy, że Morata potrafi grać również stopą czy też całą nogą. To może oznaczać, jeszcze lepsze występy.

Kane (C) – Lukaku – Morata

pobrane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *