Home DRUŻYNA_FPL FantasyPL.pl GW5

FantasyPL.pl GW5

0
0

Ostatnio był blamaż w naszym wykonaniu. Najważniejsza decyzja, to Sanchez na C przeciwko obronie Stoke.

W bramce zagra Cech. 2 CS z rzędu i teraz mecz ze Stoke u siebie. Daje to podstawy do podjęcia takiej a nie innej decyzji odnośnie bramki.

Tym razem w obronie postawiliśmy na bocznych obrońców. Shaw jak nie CS to zalicza asystę i tak się składa że mecz przeciwko LFC nas nie odstrasza aby się zdecydować na taki ruch. Liverpool przyjedzie bez Coutinho ( najwięcej strzałów w drużynie) , w związku z tym szansa na CS delikatnie wzrasta. Sam Shaw to 4 sytuacje stworzone w 4 pierwszych meczach sezonu, z tego jedna asysta. Cresswell stworzył 7 sytuacji bramkowych z czego ugrał 2 asysty. Teraz zagra przeciwko obronie Newcastle, patrząc na dokonania WHU u siebie , możemy spodziewać się 3+ bramek w tym meczu. 3 sytuacje stworzone przez tego zawodnika z tego będzie przynajmniej jedna asysta. Kolarov, gwarancja przyzwoitego występu naszych drużyn na tym etapie sezonu? Oby bo swoje kosztuje, wiec musi ugrać 6+ w meczu przeciwko Crystal Palace. Kolarov oddał 7 strzałów od początku sezonu, to jest 5 wynik w drużynie City.

Lens to nasza próba podłączenia się pod jego dobre, cykliczne punktowanie co kolejkę. Co runda to jakieś ekstra punkty. Do tego ma go 0.7% graczy! Taka, bezpieczna różnica w naszej drużynie. Mamy też zawodnika który jest w największej ilości drużyn, Mahrez ma teraz 37,6%. Mecz z Aston Villa to idealne okoliczności aby wrócić do tych dwu cyfrowych wyników z pierwszych 3 kolejek. Sanchez na C. To tutaj chyba nic mądrzejszego niż to co powstało przy kapitanach nie wymyśle. Cała nadzieja w obronie Stoke, Sanchez ma liczby. Teraz musi znaleźć się drużyna przeciwko której zamienią się one na bramki/asysty, czyli na nasze punkty. Z dwójki Gomis –Ayew, wypadałoby mieć chociaż jednego. W naszym wypadku padło na tego drugiego. On w przeciwieństwie do Gomisa już raz nie zdobył bramki, więc teraz nie ma serii 4 spotkań ze strzeloną bramką 😉

W ataku Aguero, 15 strzałów. 1 gol. Ile można? Czas na przełamanie. Argentyńczyk zdobył 36% w naszej sondzie na C, widać dużo osób liczy na przełamanie. Rondon to #dziwneprzeczucie Garreta. Przeczucie oparte na dobrych przesłankach, od czasu kiedy gra pełne 90 minut zaliczył asystę i bramkę. 8 strzałów, 2 celne z tego wspomniana bramka. Dwójka Rondo Berahino mogłaby tworzyć bardzo dobry atak w Premier League. Szkoda że Berahino skupia się na czymś innym niż na treningu. Rondon zagra przeciwko obronie Southampton, w poprzednim sezonie obstawiałbym w tym meczu 0-0 teraz kiedy obrona Southampton nie jest monolitem to bramka dla naszego napastnika jest zdecydowanie bliżej.

Udanej kolejki, dużo emocji nas czeka. I taki deser.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *