Home DRUŻYNA_FPL FantasyPL.pl GW4

FantasyPL.pl GW4

0
0

Jak zawsze, przed kolejką drużyna na papierze prezentuje się super bo przecież nie może być inaczej z takim składem…

W bramce Courtois, mimo wszytko. Tyle osób czeka na przebudzenie Hazarda, drugie tyle czeka na CS i pkt od obrońców i bramkarza Chelsea. 7 straconych bramek w 3 meczach i zakładam że Mou zacznie poprawę grę swojej drużyny od linii defensywnych. Dlatego tez Belg w naszej bramce zagościł.

Cedric w obronie bo do zawodników Southampton z ataku przestajemy mieć miłe uczucia. Były 3 kolejki na to aby się wykazać, nie udało się. W takim wypadku widząc szansę na CS dla obrony Świętych, wstawiamy Cedrica do składu. Gość ma dobre wrzutki w pole karne tylko kto tam ma strzelać? Może po jego wrzutce, piłka odbije sie od obrońcy i wpadnie do bramki?

Przyznaje się bez bicia, nie wierzyłem w obronę LFC. Czekałem jak Arsenal rozjedzie walcem blok defensywny Liverpoolu i nic takiego nie miało miejsca. Zanim że słupek i bramka ze spalonego to napiszę tylko największą prawdę piłki nożnej, szczęście sprzyja lepszym. 3 x CS i aby utrzymać dobrą passę należy, przypilnować defensywnych zawodników WHU, plus plaster na Payeta. Ot, cała siła ofensywna WHU. Skrtel dajesz 4 cS!

Kolarov, niszczy system. Nie wiem co ma większa szanse że się wydarzy w tej kolejce, CS czy bramka/asysta? Może combo? Bardzo możliwe, jestem za i każdy wynik poniżej 5 pkt to jest nieudana kolejka dla tego zawodnika.

Pedro zmienił układ sił w naszych drużynach. Przy niskiej cenie jak na pomocnika pro, który swoim pierwszym występem w Premier League od razu pokazał swój potencjał, jego obecność w naszej drużynie nie może dziwić. W tym jednym meczu zdobył dwa razy więcej pkt niż Fabs ugrał w 3 łącznie. Do czasu kiedy nie minie mu świeżość lub Mourinho go nie zajedzie będą z niego ludzie, będą pkt od tego małego Hiszpana.

Mahrez w drużynie to klamerka na budżet. Wiadomo że w końcu przestanie punktować ale po co zawracać sobie teraz głowę i próbować zgadnąć kiedy to będzie? Przestanie na jeden mecz czy na więcej? Liczę na wysoki wynik w meczu Bou – Lei i w związku z tym kilka dobrych punktów od wschodzącej gwiazdy FPL.

100% człowiek, Diouf to nasze uzupełnienie linii ataku. Na obecną kolejkę i na tych kilka do przodu możemy mieć mocne oparcie w tym że jak strzela to celnie. Tylko kwestia aby Xherdan Shaqiri czy Afellay podawali dobre piłki.

Zostało 4 graczy, nasza zdublowana siła ofensywna na ten GW. Po pierwsze gracze LFC.

Coutinho/Benteke – bardzo dobre wrażenie zostawili po sobie w meczu z Arsenalem. Oddali po 4 strzały, najwięcej w drużynie. Teraz przyjdzie im zmierzyć się z obroną WHU. Jeżeli będzie to ta z meczu z Arsenalem to może być ciężko a nawet bardzo ciężko. Jeżeli ta z Bournemouth to punkty zaczną wpadać niczym 3×7 na jednorękim.

Silva/Aguero – kilka osób igra z ogniem. Aguero kupiło przed tą koleją tylko 140k graczy, to jest 7 miejsce dla transferów in. Silva i jego 80k to jeszcze niższa pozycja. Jak dla mnie to powinni być zawodnicy od których układa się skład na ten GW. Silva pokazuje że jest w super formie, jest wszędzie w ofensywie. Raz bramkę zabrał mu YayaToure, ostatnio słupek. Jest moc vs obrona Watfordu która ostatnio zrobiła 2x CS, w tym wypadku nożyczki tną papier a nie, natrafiają na kamień. Kun.Easy. trafia na C.

Powodzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *