Home DRUŻYNA_FPL FantasyPL.pl GW36 s17/18

FantasyPL.pl GW36 s17/18

0

3 kolejki zostały do końca sezonu.

Na przed przed ostatnią kolejkę , takich zawodników do drużyny niszowego bloga wstawiam.

W bramce Lloris. Kiedy grasz u siebie z taką drużyną jak Watford, to oczekujesz CS. Nie inaczej będzie w tym wypadku. Nie wiem ile czasu może trwać niemoc strzelecka na wyjazdach Watfordu ale liczę, że z Tottenhamem podtrzymają swój 6 meczowy run bez strzelonej bramki.

Tarkowski jest jedynym przedstawicielem rewelacji sezonu. CS z Brighton jest w zasięgu ręki. W tym wypadku, to raczej Brighton jest takie słabe na wyjazdach niż Burnley takie dobre u siebie. Ponownie VVD w składzie, trzeba oczekiwać CS ze Stoke u siebie. Azpi szukający asysty przy bramkach Moraty. Tak przy okazji, Chelsea może ugrać CS w spotkaniu z Łabędziami.

Milivojevic , ten który trzymał przy życiu cierpiących i konających podczas tylu nędznych GW. Jego bramki dawały nadzieję na lepsze jutro. Poza tym, w takiej cenie, ciężko szukać lepszej perspektywy na punkty. I kiedy wstawiasz takiego Milo do składu, masz kasę na Hazarda, Eriksena czy Salaha w pomocy. Każdy z tych zawodników, ma przed sobą spotkanie z dużo niżej notowanym rywalem. Pisanie o Salahu wydaje się nudne, jedyne co można dodać do tego co już napisane, zawodnicy Stoke mają szczęście, że to właśnie teraz spotykają Salaha na swoje drodze. Kiedy masz rewanż 1/2 UCL w głowie, nie strzelisz 4 bramek tylko skromne 2. To jest ich szczęście , bo przypomnę, Stoke powinno atakować aby zdobyć 3 pkt.

W ataku Perez dostaje drugą szansę, plus ta cena… Kane na C a Jesus chyba pewny do wyjścia od 1 minuty?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *