Home DRUŻYNA_FPL FantasyPL.pl GW33 s17/18

FantasyPL.pl GW33 s17/18

0

Skład na GW33. Jeden z tych nielicznych w ostatnim czasie, kiedy nie ma Salaha w naszej XI.

Ryan w bramce jako alternatywa dla DDG. Drugą dobrą opcją w bramce jest Schmeichel ale Ryan jest w tej komfortowej sytuacji , że zagra u siebie z Huddersfield. Jakie statyna wyjeździe mają zawodnicy Huddersfield, wszyscy wiedzą.

Z Leicester Chilwell, po pierwsze sensowny przeciwnika w spotkaniu u siebie, czyli mamy szansę na CS , plus te dwie asysty z rzędu. Chambers, ten z Arsenalu. Zakładam , że Wenger zagra tak samo, to znaczy, że będą rotacje. I wtedy Chambers zacznie od pierwszej minuty, tak samo jak ze Stoke. To wtedy oddał 3 strzały na bramkę Stoke , o jeden mniej niż Auba…Jako trzeci obrońca zagra Dunk, kusi dublowanie vs Huddersfiled.

Dwójka w pomocy taka jak Willian i Mahrez to historia bez kontrowersji. Jest forma, są liczby, jest spotkanie u siebie z nie najmocniejszym przeciwnikiem. 2+2=4. Arni? Dla tych wszystkich, którzy będą chcieli posadzić go na ławce. Warto zaryzykować, obstawić , że jego dobry występ z Southampton to coś więcej niż jedno razowy wyskok i zdecydować się aby wystawić go w pierwszym składzie. Silva jako jedyny przedstawiciel City w kolejce kiedy zdobędą mistrza.

W ataku trzech bez kontrowersji. Auba, Kane i Murray. Pierwszy na C, drugi bo ze Stoke robi co chce a Murray musi odkupic winny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *