Home DRUŻYNA_FPL FantasyPL.pl GW33

FantasyPL.pl GW33

0

Drużyna bloga na GW33.

Robles

Davies – Pieters – Sakho

Nasz obrona nastawiona na CS.

Robles z Burnley które nie potrafi grać na wyjazdach. Davies z Bournemouth to trochę ryzyko, bo King w formie. Jednak, przy takiej cenie obrońcy Spurs, warto zaryzykować. Pieters powstrzyma Grosika? Na to liczymy. Sakho nie będzie miał za dużo pracy, zawodnicy Leicester będą nucili w głowie hymn Ligi Mistrzów.

Coutinho – Alli – Arni – Zaha

Zapewne zauważyłeś, mamy 3 pomocników z tych samych drużyn jak obrońcy. Jeżeli obrońcy mają zagrać na 0 to pomocnicy będą na dużym plusie. Z trójki Alli-Eriksen-Son padało na Alliego, akurat jego nie mam w swojej drużynie, więc pewnie teraz to on zapunktuje grubo. Arnautovic na Hull, w takiej cenie, przy jego liczbie oddanych strzałów, można było podjąć taką decyzje. Zaha robi dobrą robotę od jakiegoś czasu. Bolasie porównał go do Neymara ostatnio i ja się pod tym podpisuje. Przynajmniej do czasu kiedy będzie u mnie w drużynie zdobywał punkty.

Do tego, Coutinho. Zawodnik w formie.

Kane – Lukaku (c) – Aguero

Lukaku na C dla podtrzymania formy , Kane zrobi sobie z Bournemouth to samo co Suarez robił z Norwich. Aguero jak to Aguero, odda bardzo dużą ilość strzałów,  coś wpadnie do bramki. Pytanie pozostaje tylko, co oznacza „coś”? 2 bramki biorę w ciemno.

[team1]

Udanej kolejki i Wesołych Świąt!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *