Home DRUŻYNA_FPL Fantasypl.pl GW29

Fantasypl.pl GW29

3
0

Dzień dobry. Przedstawiam drużynę na GW29.

Obrona to jak zwykle bezpieczna droga do CS. Kalendarz tak się ułożył że gracze defensywni SUN i WBA powinni często gościć w naszym składzie przez następne 4 kolejki. Tym razem padło na Pantiego i Dawsona, później może być to Foster i np PVA. Zależy jak się ułoży. Ivanovic bo na bogato jest w tej kolejce ale przede wszystkim bo siła ofensywna Southampton gdzieś znikła. Podobnie jak siła ofensywna WHU, KOS IN.

W pomocy mamy schemat. Czy jest to nudny schemat? Bardzo możliwe, nudny schemat który przynosi punkty. Dla rozrywki i w poszukiwaniu „najlepszej” różnicy w tej kolejce Punchi. Sanchez kosztem Ozila. Wóz albo przewóz.

Do pary Aguero/Kane tym razem zagra Sturridge. Bez patrzenia w liczby czy inne fusy po herbacie.

3 komentarze

 1. JimmyRMCF

  13 marca, 2015 at 1:43 pm

  Fabregas na ławę. Dobry pomysł?

  Reply

  • gruwwa

   13 marca, 2015 at 2:11 pm

   Wrzucę zdanie wieczorem dlaczego siwe cieszę że go nie kupiłem. Czy na ławę jak się go ma? Zależy kto do pierwszego?

   Reply

   • JimmyRMCF

    13 marca, 2015 at 4:04 pm

    Ja żałuję, że go nie sprzedałem kilka kolejek temu jak złapał kontuzję. Nic nie gra od tamtego czasu, a jeszcze niedawno zauważyłem, że ma już 9 żółtych kartek, więc prędzej czy później będę musiał go sprzedać. Chcę wpuścić za niego czwartego obrońcę i wtedy będę miał obronę Lescott-PvA-Moreno-Koscielny. Myślę, że Fabregas może zacząć mecz na ławie przez tą dogrywkę z PSG, a nawet jak zacznie od początku to będzie miał w nogach te 120 minut.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *