Home DRUŻYNA_FPL FANTASYPL.PL GW13

FANTASYPL.PL GW13

4
0

Drużyna na kolejkę 13 będzie inna niż wszystkie. Dublujemy atak na potęgę i nie wystawimy Sancheza przeciwko WBA. Słusznie?

Skład przedstawia się tak

Na bramkę zostaje nominowany Heaton, mi po głowie chodził jeszcze Green. Wybór pomiędzy bramkarzami których drużyny okupują dwa ostatnie miejsca w tabeli? To słaby wybór kiedy liczysz na CS. Ale tanio jest a wtej kolejce w tych dwóch meczach będzie to najtańszy CS do wyłapania…

W obronie zagramy trójką, Cresswell – Taylor – Chambers. Cresswell ma nam dostarczyć asystę. Wrzutki na Carrolla? To możę się udać. Taylor to nic więcej jak CS. Tak samo jak Chambers, jeżeli udało się powstrzymać graczy BVB to może również i zawodników WBA się uda.

Teraz o dublowaniu słów kilka. Nie jestem zwolennikiem ale co nie wymyśliłem aby zmienić trochę propozycje jako podesłał Garret to i tak wychodziło dublowanie w jedną bądź drugą stronę. Więc w tym tygodniu dublujemy. Hazarda z Costą. Podobno Hazard ma rozwalić system w tej kolejce co mnie osobiście zaboli ale nasza wirtualna drużyna nazbiera od pyty punktów więc wygrywa miejsce z Sanchezem. Dodatkowo dostaje od nas opaskę na GW13. Costa wiadomo, tak samo z Kunem. nie trzeba tłumaczyć takich wyborów. Kun będzie wspomagany przez Navasa. Na GW12 był prospektem, zaliczył fajne liczby, zrobił z nich asystę. Jeżeli Kun zacznie wykorzystywać jego podania to oczywiście będzie miał coraz więcej asyst. Rooney z ADM przeciwko Hull. Rooney jako prospekt, ADM ma szansę na potwierdzenie tego że wybitnym piłkarzem jest.

Zostaje Siggy, jeżeli Bony ma strzelić dwa gole w tej kolejce to poda mu właśnie Islandczyk. Chyba że Dyer, chociaż nie będzie to Siggy.

Powodzenia.

4 komentarze

 1. garret

  28 listopada, 2014 at 12:25 pm

  Tak teraz czuje się goły bez Sancheza.

  Reply

 2. O_Szumer

  28 listopada, 2014 at 11:40 am

  A ja coś czuję, że z napastników Austin rozwali system 🙂

  Reply

  • Pardew

   28 listopada, 2014 at 1:13 pm

   A ja, że Danny Ings będzie miał swoje 5 minut 🙂

   Reply

   • garret

    28 listopada, 2014 at 1:40 pm

    W sumie nie myslalem, ze kiedykolwiek moim problemem nr 1 (w FPL) będzie wybor pomiędzy napastnikiem ostatniej a przedostatniej druzyny EPL.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *