Home DRUŻYNA_FPL FANTASYPL.PL GW11

FANTASYPL.PL GW11

0
0

Kolejka na 100 pkt to i skład na 100 pkt przed Wami!

Myhill w bramce oznacza że:

Tony Pullis musi zrobić to co robi najlepiej, tzn będzie bronił, bronił, bronił. Tak aby Vardy czy Mahrez nie zdobyli bramki.

Jeżeli punkt pierwszy wygląda tak to znaczy że nie ma miejsca dla tej dwójki w naszym składzie.

Obrona złożona z trójki Kolarov/Van Dijk/Coleman. Kolarova miało nie być..miał leczyć kontuzję. Przynajmniej ja miałem taki plan kiedy sprzedałem tego zawodnika. Teraz jak wrócił to nie ma siły, wrzucamy go do składu. Przy dobrych wiatrach jakieś 15 pkt od niego może wpaść w tym meczu. Van Dijk ściąga piłkę w polu karnym jak magnes. Taki żarcik, bo przecież wiadomo że najpierw musi byc stały fragment gry a później Tadić musi dokopać piłkę na pole karne. Kiedy to się wydarzy? Mamy 5 strzałów, 4 celne, 2 gole. Wszytko to w ostatnich 4 kolejkach. Seamus to taki strzał, nie patrząc w liczby czy w to co zrobił w obecnym sezonie. Bo generalnie nie zrobił nic ciekawego. Ot, tak za nazwisko. Za to że Everton ma przed sobą bardzo dobry kalendarz a mi chodzi po głowie taka myśl że to będzie początek czegoś dobrego od Colemana. Cała trójka ma jedną wspólną cechę, kalendarz na 5.

Mane w formie, Mane w składzie. Fart z tym że akurat odrobił czerwoną kartę w środku tygodniu. Tak więc na obronę Sunderlandu   Bournemouth wyjdzie świeży i wypoczęty. Kevin de Brune ma taką formę że nie sposób pominąć jego osobę, zwłaszcza że przyjedzą Norwich. Zdanie które napisałem przy okazji sondy na kapitana. Wijnaldum musi udowodnić że wpadka z Sun to tylko mały wypadek przy pracy. Za Barkleyem stoją liczbę, liczę na to że w końcu przemówią czymś więcej niż jedna bramka…

W ataku trójka Kane/Pelle/Bony. Dla mnie jest to najlepszy atak jaki można wystawić na GW11. Tyle.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *