Home DRUŻYNA_FPL Drużyna bloga

Drużyna bloga

0

Jest taka opcja

że zniknę na chwilę, może jutro, możliwe że w przyszłym tygodniu a już na pewno zdarzy się tak po 20 lutego.

Czasami patrzę sobie, jak panowie sobie rozmawiają na czacie i zazdroszczę że jest takie miejsce w polskim necie. Kilka lat temu, nie do pomyślenia. Może na jakiś forach, ktoś pisał o FPL. Poza tym, pustynia. Fajnie że możecie wymienić poglądy, skonsultować pomysły, pośmiać się z siebie. Myślę, że to jest jeden z powodów dla których nie zawinę się w najbliższym czasie. Można wykorzystać moment zmian w życiu i odciąć się grubo kreską od tego co było. Jednak, jest do czego wracać, taki mój/nasz kawałek podłogi o który warto zawalczyć. Chociaż FPL wkurwia czasami , to panowie zaglądają dalej na bloga.

W związku z tym, pytanie jest następujące.

Taka wstępna ankieta, czy jest sens obmyślać jakieś spotkanie na GW38.

I nie ma co odkładać tego na później. że w innym sezonie, następnym razem. Przecież, nie planujemy GW38 przed GW1. Jest ten GW, ostatni w sezonie, warto się spotkać, pogadać, wypić piwko. Jak będę mógł to wypije, jak nie, to przyjadę przybić 5 na koniec sezonu z kolegami.

Pozostaje miejsce, znam kilka pubów z tv , gdzie puszczą mecz. Jednak, nie jestem przekonany że to są najlepsze miejsca na takie spotkanie w WWA. Znasz fajne miejsce? Daj znać , sprawdzę.

Tyle z ogłoszeń parafialnych, teraz czas na

[team1]

Pan Jones miał ugrać dwa CS w ostatnich dwóch kolejkach. Założenie było jak najbardziej słuszne, szkoda że Jones jest zawodnikiem ze szkła. Pewnie dlatego jego cena, jest tak niska. Nie jest w stanie nabić punktów, wiec cena stoi w miejscu. Za to, taki DDG jest dobrą inwestycją, na ten GW z Watfordem u siebie , jak i na najbliższe kolejki, w których CS mogą często wpadać.

Właściwie to nie wiem czego się spodziewać po Arsenalu z Hull. Uznałem , że trzeba zaufać im po raz kolejny. Możliwe że będzie to ostatni raz. Kos w obronie, kolega Oscar z Grosikiem na C będzie smutno nucił

a CS zaliczy Arsenal. Sanchez w pomocy bo musi. Po prostu musi, nie ma wyjścia. Przecież za prosto by było gdyby zagrał na 2 pkt, jak zagra na 20 to trzeba się będzie poważnie zastanowić przed GW26 i 28, co z nim zrobić???

Siggy, 122k go zakupiło przed GW25, nie mogą się mylić. Więc i my pójdziemy tym tropem. Zaufamy Islandczykowi. Nasz opcja budżetowa, to Snodgrass. Mi się o nim zapomniało , ale kolega Garret był tak miły i o nim przypomniał. Mkhitaryan przed GW1 , kosztował 9.5 mln. Uznajmy , że teraz jest w dobrej promocji a do końca sezonu, jego cena podskoczy do podobnej ceny jak na starcie. Początek tej drogi, GW25 z Watfordem u siebie.

Ciekawy atak? Ibra – Jesus – Lukaku, na papierze, przed GW25 wygląda dobrze. Wygląda jakby chciał zniszczyć wszystko co spotka na swojej drodze. Jesus i Lukaku w dużej formie. Ibra w formie normalnej ale konsekwentnie dorzuca punkty na koszyczka. Jesus na C, taki miły poniedziałkowy wieczór sobie zrobimy.

Życzę Wam, abyście podczas tej smutnej melodii GW25 , wyglądali jak gościu od perkusji!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *