Home DRUŻYNA_FPL Drużyna Bloga GW38

Drużyna Bloga GW38

0

Ostatnia drużyna bloga, cała mojego autorstwa.

EDERSON – City z Brighton to spotkanie z największa szansą na CS…w moich w oczach.

TAA – 10 sytuacji stworzonych, 4 asysty. Nic więcej nam nie potrzeba. Nie ma lepszego obrońcy na ten GW. Nawet jeżeli Jimenez tak jak ma w zwyczaju zdobędzie bramkę. TAA to nasza opcja ofensywna.

LAPORTE – od GW32, tylko w jednym spotkaniu na zaliczył CS. Szkoda naszego czasu na jakiekolwiek usprawiedliwianie tego wyboru przed wyjazdem na Brighton.

BEDNAREK – Pozdro Janek. Przyszedł czas na pierwszego CS od 32 kolejki. Czy jest lepsza okazja niż spotkanie u siebie z drużyną która na wyjazdach w ostatnich 9 meczach, tylko raz trafiła do bramki przeciwnika? Historię spotkań u siebie

SALAH – 21 strzałów, 10 celnych , 4 bramki. W ostatnich 4 kolejkach, nie było lepszego pomocnika w tych 3 kategoriach. Plus, to Salah. Plus , spotkanie u siebie. Dla mnie na plus, odpoczynek w UCL. Od GW30, tylko w jednym spotkaniu nie zaliczył asysty albo bramki.

BABEL – 6 strzałów, 2 celne , 2 bramki. Babel od GW27 punktuje dosyć regularnie, tzn jeden mecz przerwy pomiędzy punktami. Podczas GW38 wypada akurat kolejka z punktami…jeden z tych zawodników, którego mam na celowniku. Fajna różnica na ostatnią kolejkę, skromne 1,5% posiadania.

MOURA – 10 strzałów, 4 celne , bez bramek. Hmm , Lucas Moura był dobrą opcją zanim rozwalił system w środę. Po trzech bramkach w UCL, jest jeszcze ciekawszą opcją.

DEOULOFEU – 14 strzałów, 4 celne , 2 bramki. 31 razy dotknął piłkę w polu karnym, to jest taki sam wynik jak Salaha czy Sterlinga. Teraz przed nim obrona WHU, której CS z Tottenhamem był pierwszym CS na wyjeździe od 15 grudnia. Jak dla mnie wypadek przy pracy z tym CS…

POGBA – 9 strzałów, 1 celny , bez bramki. Ostatnia bramka podczas GW26, ale do kurwy nędzy. Spotkanie z Cardiff na Old Trafford.

WILSON – 13 strzałów, 6 celnych , 3 bramki. hud 11 pkt, bha 15 pkt, sou 16 pkt, można powiedzieć Wilson to król spotkań wyjazdowych. I dziwnym zbiegiem okoliczności, podczas GW38 Wilson pojedzie na Selhurst Park. Crystal Palace jest drużyną, która straciła najwięcej bramek z kontrataków, Bournemouth to drużyna, która zdobyła najwięcej bramek w taki sposób. 2+2.

AGUERO – 15 strzałów, 4 celne , 1 bramka. Czy te liczby mają znaczenie? Nie. Kun na C. Z wszystkich statystyk jakie są , jedna może być najważniejsza. Brighton to drużyna, która straciła najwięcej bramek po rzutach karnych.

Wszystkie skargi i zażalenia przyjmuje w niedzielę w Warszawie  na Chmielnej 20  od godziny 15…zapraszam serdecznie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *