indiana_jones

Wytykają Cię palcami? Masz niski OR? A może szukasz nowych wyzwań? Niszowy blog FantasyPL zaprasza do udziału w pucharze Bloga. Dla chwały, dla zabawy, dla wspólnej wiwisekcji jądra waszych drużyn oraz dla pojęcia w pełni maksymy gloria victis.

Jak to będzie wyglądać:

1. Wypełniamy poniższy skrypt, w którym magiczna formuła Gruwwy przeprowadzi Was za rękę w trakcie zgłoszenia (po wypełnieniu formularza, w ciągu 5 minut powinien przyjść mail z kodem do ligi – w razie czego sprawdźcie  spam,  zarejestrujcie się ponownie, a w ostateczności szukajcie kontaktu na priv) . Uwaga: musicie mieć wolny 1 slot na mini ligę. Termin zgłoszenia drużyny upływa wraz ze startem GW9.

2. Startujemy mini ligą od 9 kolejki.  W pucharowej ML zaczynacie z zerowym dorobkiem – na potrzeby pucharu nie liczy się wcześniejszy OR a każdy ma równe szanse. Tabelę zlicza automat wież FPL; wyjątkowo po pierwszej kolejce nie liczą hitów – warto pamiętać. Ten sam automat FPL decyduje o ostatecznym kształcie tabeli po zakończeniu eliminacji.

3. Po 4 kolejkach – czyli po zakończeniu GW12 29 najlepszych drużyn mini ligi pucharowej rozlosowane zostanie do 8 grup – po 4 ekipy w każdej. Grupy  numerowane będą od A d0  H. Jako drużyna nr 30 zostanie dodana ekipa FC HOLLYWOOD tajemniczego Sama Golda – zwycięzcy poprzedniej edycji Pucharu, nr 31 otrzymuje drużyna Gruwwy: 5ranowdnipowszednie. Jako 32 ekipa dodana zostanie moja jedenastka Kessel Run. Na własną korzyść zastosowaliśmy przywilej bycia gospodarzem rozgrywek, a co za tym idzie uniknięcie eliminacji. Drużyny adminów w tabeli eliminacji będzie drużyną duchem.

4. Rozgrywki grupowe polegać będą na pojedynkach HtH. W grupie rozegracie po 3 mecze, ich start to  GW13 koniec w GW15.

5. Dwie najlepsze drużyny z grupy przechodzą dalej. W przypadku takiej samej ilości punktów za zwycięstwo (3 punkty za zwycięstwo, 1 za remis), liczymy małe punkty. Dalej remis? To liczymy hity obu drużyn za GW13-GW15. Jeżeli to nie pomoże sięgamy po miejsce w OR.

6. 16 najlepszych drużyn w GW16 rozegra następne mecze w schemacie:

1. A1 vs H2
2. D1 vs E2
3. C2 vs F1
4. B2 vs G1
5. C1 vs F2
6. B1 vs G2
7. A2 vs H1
8. D2 vs E1

7. Finałowa 8 zagra HtH w GW17

QF1: Para 1 -v- Para 2
QF2: Para 3 -v- Para 4
QF3: Para 5 -v- Para 6
QF4: Para 7 -v- Para 8

8. Najlepsze 4 drużyny zagrają w GW18

SF1: QF2 -v- QF1
SF2: QF4 -v- QF3

9. FINAŁ zaplanowaliśmy na GW20, czyli 1-2 stycznia 2017 roku. (GW19 będzie czasem na decyzje i plany).

W przypadku równej ilości punktów (remisu), na każdym etapie rywalizacji od punktu 6, podobnie jak wcześniej, liczymy ilość hitów – UWAGA wziętych od GW16, czyli na etapie np. półfinału czy finału wciąż bierzemy pod uwagę łączną ilość hitów od GW16 (włącznie z GW16). Gdy to nie pomoże liczy się miejsce w tabeli ogólnej.

Krótki regulamin rozgrywek:

– W pucharze nie mogą brać udziału osoby posiadające zabronione w FPL dwie drużyny. Liczymy na uczciwość. Potępiamy cwaniactwo.

– W pucharze mogą brać udział tylko zespoły grające w FPL od kolejek GW1-GW2. Chcemy uniknąć ew. przypadków tworzenia drużyny wyłącznie pod puchar.

– W pucharze nie mogą brać udziału drużyny o wulgarnych, seksistowskich lub rasistowskich nazwach. Za takowe uważamy powszechnie uznane wulgarne przekleństwa lub nazwy obrażające innych, mniejszości, religie i etc. Tutaj zagramy własną intuicja, nie będziemy się czepiać – chodzi o grubsze sprawy.

– Jesteśmy fajni, ale nie chcemy wysyłać prezentów za granicę. Wiadomo o co chodzi. Adresy do wysyłki/konta w PL.

Od GW16  będziemy zaglądać w składy, analizować i prowadzić coś na zasadzie mini relacji turniejowej. Może tak się zdarzyć, że będziemy sarkastyczni, cyniczni, ironiczni lub z drugiej strony, o zgrozo, chwalić. Tutaj nie liczyłbym na anonimowość bo wasze nazwiska pojawią się na blogu.

Celowo, najważniejsze mecze planujemy rozgrywać w grudniu – to najlepszy i najbardziej emocjonujący czas w EPL, który – jak mawiają – oddziela mężczyzn od chłopców.

Nagrodą za 1 miejsce jest 200 złotych polskich. Miejsce drugie zadowolić się będzie musiało lanserską koszulką bloga FantasyPl (zostały jakieś? ) oraz tytułem wicemistrza.

Meczu o 3 miejsce nie będzie. FPL nie bierze jeńców.

—————————————————————————————————————-

Hall of Fame rozgrywek Pucharu Bloga wygląda obecnie tak:

2014/2015 HEROES, drugie miejsce 4fun

2015/2016 FC HOLLYWOOD, drugie miejsce Kessel Run

Sprawdź

FantasyPL.pl X Zapinamypasy.pl

Nasz wywiad w radiu Zapinamypasy.pl …