fpl-nadruktest

Po czterech rundach eliminacji prezentujemy 8 grup Pucharu Bloga. Niszowego; żeby nie było.

grupy

Zaczynamy od podziękowań za zaciekłą walkę – jesteśmy przyjemnie zaskoczeni frekwencją i pucharowym priorytetem. Mamy w grupach kilka uznanych i popularnych twarzy. Jednocześnie liczymy, że mniej znani – by nie napisać –  anonimowi, do tej pory, menedżerowie – wykorzystają tą szansę i dołączą do rosnącej społeczności. Jeszcze tylko pomyślnie przejdziecie czat testy Turinga, Rataja i duetu CroXu & Oskar i będziemy wystawiać laurkę.

Awans do fazy pucharowej zależał przede wszystkim od czterech udanych kolejek. Jeden fałszywy krok wyrzucał z topu a punkty gwarantowało umiejętne wykorzystanie zmian trendów, forma Chelsea i co najmniej dobry wynik w ostatniej kolejce. Proszę popatrzeć na wyniki GW12 top10:

a2

Gramy Swoje Michała wbija do grup dzięki dzikiej karcie i opasce Kane’a – tylko co na WC robi w składzie Diomande? Kolega Filip ujął mnie ciepłem bijącym z nazwy All Men Must Die – awans z miejsca 6 oraz zasłużona obrona pierwszego miejsca w lidze Bloga. Najlepszy w eliminacjach Sylvinho Londyn po raz drugi grać będzie w fazie pucharowej. Pierwsze miejsce wywalczył dzięki trzymaniu w GW12 Capoue. Zaznaczmy, że jest jedyną ekipą, która po pierwszej turze eliminacji była w top10 i awansowała dalej.

Teraz ostatnie miejsca premiowanej 29:

a1

Tylko 13 punktów dzieliło drużynę Lolo Jumbo od miejsca 10. Tyle samo brakowało menedżerowi Murrough vs Mayfly a o braku awansu zadecydował wzięty niegdyś hit, kartka Walkera czy sejv Pickforda. Detale. Drobiazgi. Przy tak wyrównanym poziomie to często one decydowały o ostatecznym kształcie tabeli. Majka z 39 miejsca od awansu dzieliły wyłącznie głupie 2 punkty, ekipa Klapki Kubota (top10 po 1 turze eliminacji) siedząc po GW12 na 70 miejscu miała tylko 9 oczek straty. I tak dalej.

W grupie A mamy m.in. prestiżowy pojedynek zdobywcy Pucharu 2015/2016 Sama Golda z Sylwkiem Silvinho Londyn. W grupie B Gruwwa powalczy z ekipą FC Chaos (dzika karta i awans do fazy pucharowej), Wilga Team i Big Bad Burrito. Niżej podpisany zawalczy m.in. z Metallicą – fuck yeah! Ja vs Hetfied, dreams come true! Rataj powalczy m.in. z uznanym uczestnikiem naszych turniejów – jedenastką Nowy Targ F.C (drugie miejsce w Lidze Bloga). Syciciel powalczy w grupie D z Lolo Jumbo. Najlepszy aktualnie na Blogu Filip Urbaniak zmierzy się z FC Leszki, Ci lepsi i LZS Las Vegas. I tak dalej… przez 3 następne kolejki w grupach będzie się działo.

Losowanie wg klucza przeprowadził Gruwwa a w trakcie dzisiejszych rozgrywek Ligi Mistrzów wklei tutaj koszyki z ID drużyn oraz skrypt pod wyniki HtH. Czyli warto później tu zajrzeć ponownie, komentować i poznawać bliżej rywali.

Życzymy powodzenia.

Sprawdź

FantasyPL.pl X Zapinamypasy.pl

Nasz wywiad w radiu Zapinamypasy.pl …