Kolega Andrzej Tyczyno i jego Amadablam zostaje mistrzem ligi bloga! Jakby tego było mało, dokłada do tego zwycięstwo w lidze H2H. Tak więc mamy pierwszy dublet w historii.

2392 PKT! to jest 56! wynik na świecie w tym sezonie! 2 miejsce w Polsce, tylko jednej ligi nie udało się wygrać. Tak, dobrze myślicie, jest co drukować,( na jakimś dobrym , kredowym papierze) wrzucać w ramę i myk na ściane w salonie. Jest się czym chwalić! Gratulacje od dwóch niszowych blogerów którzy z nieskrywaną zazdrością patrzą na takie wynik. Bardzo fajnie że osoby z takimi wynikami zaglądają na bloga, chociaż kiedy było Was mniej mogłem się jarać w jakiś małych ligach że mam fajną pozycję 😛

Miejsce drugie Marphy’s Team, Panowie wymienili sobie kilka uprzejmości w komentarzach. Tak to jest , jak się góra z górą wita. Marphy’s Team, miejsce 3 w Polsce, 114 na świecie. Zabrakło bardzo niewiele. Ale chyba taki wynik tez można w ramę i na ściankę wrzucać? Ja bym wrzucił, ramę którą kupiłem kilka lat temu, ukryłem u teściów w garażu, przyda się za rok.

W przypadku tych dwóch drużyn, kluczem do wygranej były chipsy użyte pod koniec sezonu. Lider zrobił taktykę

at

To chyba tak miała wyglądać nasza sytuacja przy karcie zagranej w 33 kolejce, prawda? Widać że wszytko się udało a później to już poszło z górki, łatwizna 🙂  Kolega Marcin i jego Marphy’s Team zrobili inny manewr.

marphys team

Karta zachowana na GW36 i BenchBoost na GW37. Na TC w 34 kolejce Sanchez na 75 pkt! Ale ta 33 kolejka i Lennon na C, to było z serii tych odważnych ruchów które są na styku geniuszu i szaleństwa. Ten nie wyszedł najlepiej…

Na pudle ląduje tez drużyna Gol-Asy, czyli ponownie drużyna  z jakimś pomysłem na nazwę a nie jakieś tam FC GRU WWA. Właściwie to nie był tylko pomysł na nazwę, to był super pomysł na drużynę na ostatnią 1/3 sezonu.  Od GW27 do GW38, tylko jedna czerwona strzałka! Jak najbardziej zasłużone podium.

Gratulacje raz jeszcze, dla 3 drużyn które wymieniłem, jak i dla wszystkich którzy grali z nami w tym sezonie i mimo wielu pokus, nie skasowali konta do 38 kolejki. Może w przyszłym sezonie przekroczymy 1000 drużyn w lidze? Czas pokaże.

 

 

 

Właśnie siedzę i knuję o #FPL. szukam drugiego, lepszego Odemwingie #dziwneprzeczucie4ever