Home KAPITAN Najlepszy kapitan GW15

Najlepszy kapitan GW15

0
0

Poniedziałek. 21:00. Pasy zapięte, Lukaku na C w meczu u siebie przeciwko Crystal Palace. Easy. Bramka w 5 meczu z rzędu? Czemu nie, nie takie rzeczy się dzieją w tym sezonie. Ja oczywiście skromnie napisałem że bramka, bo Panowie pazerni na każdy pkt, pewnie już sobie układają plan w głowie takie że brakuje tylko smoków i królewny do uratowania. Ale spokojnie, zanim wybije 21 w poniedziałek to okaże się że Lukaku musi nadrobić wszystko to co jest do ugrania w tej kolejce a jest wiele lub bardzo dużo.

Na początku swoją obecność zaznaczył ktoś kto jeszcze niedawno był Easy.

Teraz easy to mówi trener kiedy Mangala albo Kolarov zrobią ostrzejszy wślizg na treningu. Człowiek szklanka wraca i ci którzy zarobili na nim 4 pkt w ostatniej kolejce się zastanowią czy wystawić ponownie Argentyńczyka na C. Przeciwko Stoke na wyjeździe? Będzie miał szczęście jeżeli zagra do końca spotkanie z drwalami/rugbystami/piłkarzami Stoke. Nie wydaje mi się żeby Lukaku musiał gonić zawodnik w błękitnych koszulkach których kilku szaleńców wystawi na C. Do tego jeszcze 1345 w sobotę, o 16 zostanie już tylko wy-gazowane piwo i tych kilka myśli, a miałem wystawić….

Tak myślałem że kolejny mecz w którym Ozil zdobędzie asystę nie jest za bardzo możliwe i proszę, nie pomyliłem się. Ale oczywiście musiał strzelić bramkę, z jednego celnego strzału na bramkę przeciwnika zrobił 10 pkt. Tak, zawodnik w formie to skarb. Zawodnik w formie na C to jest dobre wybór. Zwłaszcza że zagra mecz u siebie, przeciwko Pantiemu i spółce. A może Giroud? Miał taki jeden sezon że bardzo dobrze punktował z Sunderlandem.

Jak już o wynikach vs inna drużyna to jest taki jeden zawodnik który lubi grać przeciwko drużynie z którą spotka się w tej kolejce. Tak widzę ten las rąk wyrwanych do odpowiedzi, tak macie wszyscy rację. Wayne Rooney lubi sobie postrzelać z WHU. 18 spotkań, 12 bramek. W nagrodę dla tych którzy zgadli mam 2 pkt na C. Dlaczego dwa? Bo raz nie jest powiedziane czy zagra 60 minut, dwa frustracja może spowodować że zrobi coś głupiego na boisku i dostanie żółtą kartkę. Kiedy przeglądałem komentarze to niczym robot google trafiałem na takie jedno nazwisko Mata. Nie wiem czego się te pluskwy google doszukują w tym nazwisko i jak je katalogują ale teraz może się to nazwisko wyświetlić przy frazie, słaba forma, jeden celny strzał, zero asyst, Moyes itp itd. To już bym wolał wystawić DDG na C. WHU bez Sakho i Payeta. Jeżeli Lukaku będzie musiał nadgonić punkty bo ktoś wystawi zawodnika United na C to będę zdziwiony. Chociaż nie, zdziwiony to ja już w tej grze nie będę niczym, o tak lekko zaskoczony.

16 maja 2015 GW37 ale dwa większej ilości populacji była to przed ostatnia kolejka Premier League. Dla Nas, to ostatni szansa aby nadrobić punkty w tabeli. 180 minut, co to jest 180 minut żeby nadrobić cały sezon? Mane potrzebował niecałych 3 minut żeby strzelić 3 bramki Aston Villi. Mogliśmy odmienić losy sezonu, zapomnieć o tych 36 słabych GW i pamiętać ten jeden kiedy Mane był na C. Nie było nam dane, tylko te brzydkie słowa wylatujące z ust z prędkością Bellerina wracającego na swoje pole karne. Teraz mamy szansę wystawić Mane na C, teraz kiedy obrona Aston Villi straciła 7 bramek w ostatnich 2 kolejkach. Tutaj i Pelle może być dobrym wyborem, Long również. Dobra różnica na GW15.

Może przetestuje czy omega 3 naprawdę wpływa na serce i wystawię na C , Costę. Mourinho juz tak go zdenerwował że nie pozostaje mu nic innego jak strzelić 3 bramki w meczu u siebie z Bournemouth. Tylko pytanie czy wyjdzie? Bo tutaj Hazard i Willian oddają strzały, stwarzają sytuacje bramkowe i bramek nie ma. Obrona BOU może być najlepszym katalizatorem aby te bramki i asysty się pokazały na ich koncie. W bramce nie będzie Boruca, nie zagra też Federici. Za to będzie 23 latek, Ryan Allsop.

Przy takiej grze w obronie jaką prezentuje Newcastle trzeba się poważnie zastanowić czy Coutinho który wróci do gry nie jest dobrym C. Tylko dlatego że Newcastle straciło ostatnio 8 bramek a On jest w formie. Gdyby Benteke zagrał lepiej w meczu ze Swansea to może bym go wystawił na C ale zaraz się okaże ze pewnie nie zagra od pierwszej minuty.

W poprzednim sezonie, Lukaku zdobywał bramkę w meczu u siebie i na wyjeździe z Crystal Palace. To chyba dobry prognostyk, bo to tylko po jednej bramce strzelał na nie po 3 jak Suarez Norwich. I wydaje mi się, mimo wszystkich zalet zawodników którzy zagrają swoje mecze przed Evertonem, to Barkley jest najlepszym zawodnikiem którego mogę wystawić do konkurencji na najlepszego kapitana w kolejce 15 vs Lukaku.