Podobno najwięcej zawałów serca jest w poniedziałek. Z reguły, to jeden z gorszych dni w tygodniu i teraz się zastanawiam , czy fakt że o 1330 zacznie się GW20 to jest nagroda czy kara?

W czasie, kiedy będziemy wlewać w siebie , kolejna kawę , aby przetrwać jakoś pierwszy dzień w pracy ( mój pierwszy dzień od dwóch tygodni), zaczniemy zbierać punkty. Patrząc na układ spotkań, będzie bardzo prawdopodobne, że nasz kapitan, w poniedziałek wybiegnie na murawę.

Aguero vs Burnley – to chyba będzie mój kapitan. Chyba, bo jeszcze nie wiem , jak zmieścić Kuna w składzie. Kiedy to zrobię, wystawiam go na C. Nie mam nic do stracenia. Nie patrzę na to co stało się w sobotę. Ciekawe, że jak sprzedawałem Kuna , to właśnie przed meczem z Burnley…strzelił wtedy dwa gole na wyjeździe a ja zaliczyłem awans w OR i od tego czasu mam więcej zielonych strzałek niż czerwonych.

Firmino – zawodnik który oddaje najwięcej strzałów w drużynie vs obrona która nie jest najlepsza ( delikatnie mówiąc). Problem z graczami Liverpoolu jest znany od dawna a najlepiej prezentuje go ten obrazek

więc kto ma gracza LFC w składzie, ten może go na C wystawić.

Matt Phillips – miałem go w składzie na GW1 i teraz, po tylu GW, jest dobrą opcją na C. Jego wybór na C w tej kolejce jest usprawiedliwiony , forma, przeciwnik, mecz u siebie. Do tego nisza i + 10 do skilla #dziwneprzeczucie.

Benteke – obrona Łabędzi, która nie istnieje vs napastnik który nie zdobył bramki od 4 GW. Czego chcieć więcej aby się przełamać i zacząć strzelać? Ostatnio było 5-4 i teraz, 4 bramki dla Orłów również możliwe.

Giroud – kolega Garret może zaklinać rzeczywistość ale Giroud jest w formie a kiedy jest w formie , to jest opcją na C. Szczególnie , kiedy zagra z Bournemouth. Wyjazd czy dom, bez znaczenia.

Poza tym standardowo, jak zawsze Ibra , Sanchez czy Costa. Teraz Kane, bo przecież prawie równo rok temu, zdobył 2 bramki z Chelsea i teraz znowu ma z nimi mecz. Życie lubi takie historie…

A takie drugie, poza tym…ciekawe, ilu naszych zawodników usiądzie na ławce?

  • Potrójny kapitan GW37

    W top10k 38,1% użyło TC, pozostali czekają na DGW37 aby kliknąć TC i zacząć atak na z góry…
  • Kapitan GW36

    Pierwsze dwa miejsca zarezerwowana dla dwójki Salah – Kane. Kto będzie poza podium? …
  • Kapitan GW35

    Nie ilość a jakość. Hasło, które już raz przerabialiśmy w tym sezonie. Wtedy nawet taki go…
Load More In KAPITAN

Sprawdź

Ankieta

Kolega Norbert, ma prośbę o wypełnienie ankiety o FPL. Na szali stoi kwestia spokojnych wa…