Zegar odlicza dni i godziny do GW15. Wydaje się że wygląda tak samo, jednak teraz, odlicza czas nie do startu GW15. Teraz, odlicza czas do pkt jakie ugra nasz kapitan. Bo to, patrząc na układ spotkań, będzie najważniejsze w tej kolejce.

Od czasu kiedy zobaczyłem , jak będzie wyglądała moja drużyna na GW15 o niczym innym nie myślę w temacie FPL. Wybór C, to jest najważniejsza decyzja w tej kolejce. Arsenal zagra ze Stoke, Chelsea zagra z WBA a Liverpool z WHU. Trzy spotkania, które będą nas męczyć do 1230 w sobotę. Do tego mamy jeszcze Southampton z Boro, Swansea Sunderland i Hull Crystal Palace.

PKT 4 ostatnie kolejki.

Sanchez – 40 pkt

Costa – 35 pkt

Hazard – 34 pkt

Mane – 33 pkt

Firmino – 23 pkt

Austin -19 pkt

Sigurdsson – 26 pkt

Benteke 30 pkt

Sanchez zdobył najwięcej punktów od 4 kolejek. To, pozwoliło mu zając pierwsze miejsce w FPL, pod względem zdobytych punktów. Ma ich teraz 110 i pewnie idzie na rekord. Costa , Hazard i Mane, panowie w tzw formie. Costa trafia do bramki cyklicznie, Hazard miał wybuch formy jakiś czas temu i teraz spokojnie bramka czy asysta. Mane, to on a nie Firmino przejmuje ster po Coutinho. Firmino, zdecydowanie poniżej oczekiwań. Austin, wydaje się że również poniżej, potrzebujemy od niego dwucyfrowego wyniku. Siggy, na to , ile gra Swansea , to przyzwoicie. Benteke, człowiek w formie.

Strzały i inne liczby.

Pkt nie biorą się z powietrza, biorą się ze strzałów. Jak wyglądają liczby zawodników?

liczby-gw15

Najwięcej strzałów Firmino, najwięcej celnych strzałów Austin. Najmniej punktów Firmino i Austin. Tyle dowiemy się z liczb 🙂

Drużyny VS?

Od Stoke do WHU, bramki stracone na wyjeździe w tym sezonie. Hull w meczach u siebie.

Stoke – 8 bramek straconych

WBA – 7 bramek straconych

Boro – 8 bramek straconych

Sunderland – 10 bramek straconych

WHU – 15 bramek straconych

Hull – 12 bramek straconych

Spodziewałem się takiego wyniku. Stoke , WBA i Boro to nie jest łatwy przeciwnik. średnia bramek straconych na mecz, 1. Źle to wygląda. WHU wygląda ok. Tylko na podstawie, tej liczby, wystawiłbym Mane na C. Obrona WHU to tragedia. Na tle pozostałych drużyn , zespól bez obrony.

Bramki vs

Sanchez vs Stoke: 3 spotkania, 2 gole , 2 asysty

Costa vs WBA : 4 spotkania, 2 gole ,1 asysta

Hazard vs WBA : 7 spotkań, 3 gole , 2 asysty

Mane vs WHU : 3 spotkań, 0 goli, 0 asyst

Firmino vs WHU: 1 spotkanie, 0 goli

Austin vs Boro: 5 spotkań, 2 gole, 0 asyst

Siggy: vs SUN : 8 spotkań, 2 gole

Benteke vs Hull 0 spotkań

Rzut monetą pomiędzy Sanchezem i Costą? Mane , zawodnik który będzie miał przed sobą, najsłabszą obroną wsród wytypowanych zawodników. Benteke jako różnica.

Sprawdź

11 szablonowych zawodników na 3 ostatnie kolejki

Powoli zamykamy sezon. …