Nie jest łatwo wrócić do FPL po takiej kolejce, podobnie czułem się przy DGW33 w poprzednim sezonie. Chciałem Wam podziękować z tego miejsca że wpadacie na bloga i tworzycie tutaj fajne miejsce. To , przeważyło nad chęcią całkowitego odpuszczenia tego sezonu. Czuję się niczym strateg kampanii prezydenckiej SLD, który wymyślił panią Ogórek a przy okazji stworzył jakąś koalicję i zabrakło kilku procent do Wiejskiej.

Tak oto, przechodzę do tego co w temacie posta. Kapitana przyszła pora wybrać…

Liverpool zagrał z Southampton tak jak już mu się udawało w tym sezonie. Dużo strzałów, ale nic z tego dla nas nie wynikało. Trzeba mieć nadzieję, że nic dwa razy się nie zdarza i mecz z Sunderlandem to będzie kanonada. Piłka znajdzie drogę do bramki. Cały czas, zawodnicy The Reds to mocny kandydat na C. Ja zamieniam sobie C pomiędzy Coutinho a Sanchezem.

Sanchez w meczu u siebie z Bournemouth. Jest w tym potencjał, moja głowa podpowiada że będzie tam dużo bramek, dużo punktów. Jak zawsze, ten obraz mam narysowany ostrą, wyraźną kreską. Zanim pojawi się mgła która rozmyje wszystkie obrazy przed oczami. To co jest dziś wyraźne, proste i oczywiste, zmieni się w Krzyk Muncha.

Takie mam dwa pomysły na kapitana w nadchodzącej kolejce. Myślałem jeszcze na Siggym. Islandczyk zagra u siebie z Crystal Palace i wydaje się że to może być fajna różnica na C w tej kolejce. Na 5 ostatnich kolejek, 4 to jakieś ekstra punkty.

Costa na C. Ja , czekam na żółtą kartkę, w tym czasie, Costa idzie na króla strzelców na koniec sezonu…zupełnie nie po mojej myśli ale kiedy zawodnik jest w formie, to dajesz go na C. Wykorzystujesz ten moment zawieszenia , moment w którym stado sepów czeka, ale nie ruszy się do momentu 5YC na koncie…i bramki wpadają, jedna za drugą.

Ibra wraca, dobra wiadomość dla wszystkich zombie drużyn a gorsza dla nas. Kane odżył z WHU i Ibra również może wrócić z WHU. Jest jeszcze taki ktoś jak Aguero…ale to chyba nie jest opcja na C. Na dziś, wyjazd na Burnley, to trochę za dużo dla niego. Stop. Palce klepią po klawiaturze jakieś dziwne zdania. Chociaż, gdyby tak pójść tym tropem , sprzedać Aguero i kupić…ale to już inna historia.

Wszystkie? sensowne nazwiska , wrzuciłem poniżej.

 

  • Potrójny kapitan GW37

    W top10k 38,1% użyło TC, pozostali czekają na DGW37 aby kliknąć TC i zacząć atak na z góry…
  • Kapitan GW36

    Pierwsze dwa miejsca zarezerwowana dla dwójki Salah – Kane. Kto będzie poza podium? …
  • Kapitan GW35

    Nie ilość a jakość. Hasło, które już raz przerabialiśmy w tym sezonie. Wtedy nawet taki go…
Load More In KAPITAN

Sprawdź

McDonald’s FIFA World Cup Fantasy – wnioski po 1 rundzie

W pierwszej rundzie pozostały jeszcze dwa spotkania, w tym wielce wyczekiwane starcie Kolu…