fpl-nadruktest

Jest tak: czerwona strzała, nieoczekiwany wylot z pucharu, zmutowany dziecięcy wirus w natarciu i Clyne na ławce. A u Was równie świątecznie?

FC Hollywood 49 –52 jksjaroslaw

52 w GW17 to wynik z wyższej półki. Przyczynek aby nad monitorem powiesić symboliczny zrzut ekranu. Najlepiej z adnotacją, że w 1/4 pokonało się ubiegłorocznego zdobywcę Pucharu Bloga – Sama Golda. Fajne różnice w obu składach: u Sama PvA z 15 punktami, Carroll i Chadli; u Przemka Allen z bramką, Redmond z asystą i Rondon z jednym punktem. Trochę mi żal punktów Sama – widzę tam część mojego składu, tą która w weekend rozczarowała najbardziej.

FC LESZKI 53 – 43 Goodfellas

Kontrowersyjny rewolwerowiec Leszek, tym razem bez asów w rękawie, odprawia Goodfellas Bartka. Coś, co jeszcze kolejkę wcześniej było słabością, tym razem dało mu awans do półfinałów. Mowa o zawodnikach jak: Mane, Antonio czy Randolph. Kolega Leszek kupił moją sympatię wystawiając Boufala i uparcie grając bez Hazarda. Goodfellas odpada z punktami Walkera, Allena i szablonową w ostatniej kolejce biedą w postaci Siggiego, Lallany, Kane’a czy obrońcy WBA.

Cansas 45 – 37 FC Chaos

Chaos przegrywa. Deterministyczne widzenie rzeczywistości połączone z dynamicznym modelem układów różniczowych nie dało rady solidnej ekipie Cansas i czystym kontom Clyne’a oraz Walkera. Menedżer FC Chaos trafił kapitana Costę, Alonso – i dosłownie nikogo innego.

Unikwa Team 32 – 51 FILAUDIO.pl

Enigmatyczna ekipa FILAUDIO bije Unikwę. Wysoko i pewnie. Na bramce Pickford, Alonso w obronie, Wally z golem w pomocy i co najważniejsze: Zlatan w ataku. Menedżer FILAUDIO jest krok przed szablonem a przed boxing day pozostaje uważnie śledzić newsy związane z kontuzją Hazarda. Marcin z Unikwy zaryzykował hipstersko z opaską Carrolla, Firmino, Siggym i Snodgrassem. Nie udało się. Nie pomogły również 3 punkty trójki obrońców. Odkujemy się za rok.

Tak wyglądają półfinałowe pary:

FC LESZKIjksjaroslaw

FILAUDIO.plCansas

Sprawdź

11 szablonowych zawodników na 3 ostatnie kolejki

Powoli zamykamy sezon. …