IRLANDIA

irlandia

[mks_icon icon=”fa-chevron-right” color=”#4f4f4f” type=”fa”]  Coleman asysta, 5 wrzutek. Chciałoby się powiedzieć, stary dobry Seamus 🙂

[mks_icon icon=”fa-chevron-right” color=”#4f4f4f” type=”fa”]  Hoolahan bramka, od czasu kiedy zszedł z boiska, Irlandia nie dotknęła piłki w polu karnym Szwecji. Taki news z netu złapałem, czy prawda to? Nie wiem ale przyjmuje że tak. Więc jeżeli szukacie kogoś z ofensywny Irlandii , to właśnie znaleźliście.

[mks_icon icon=”fa-search” color=”#81d742″ type=”fa”] Hendrick 4 strzały tego zawodnika, 3 celne , plus poprzeczka. Ciekawe ile kosztuje taki ktoś? 5 mln? Jak ktoś jeszcze szuka kogoś w tym składzie, to może Brady i jego 10 wrzutek w pole karne będzie interesujący?

[mks_separator style=”dashed” height=”2″]

SZWECJA 

szwecja

[mks_icon icon=”fa-chevron-right” color=”#4f4f4f” type=”fa”] Ibra 4 strzały, bez bramki. Od takiego zawodnika wymaga się bramek ale niech te 4 strzały będą dobrą prognozą przed najbliższą rundą.

[mks_icon icon=”fa-search” color=”#81d742″ type=”fa”]  Kallstrom/Ollson , 8 wrzutek, 1 sytuacja stworzona. Tak grała lewa strona Szwedów.

[mks_separator style=”dashed” height=”2″]

BELGIA

Belgia

[mks_icon icon=”fa-chevron-up” color=”#81d742″ type=”fa”] Fellaini 7 sytuacji stworzonych!

[mks_icon icon=”fa-chevron-right” color=”#4f4f4f” type=”fa”] KdB 3 strzały, 4 sytuacje stworzone 9 wrzutek na C wyszło mi równe 4 pkt. Hazard zrobił podobne liczby. Źle to wygląda.

[mks_icon icon=”fa-search” color=”#81d742″ type=”fa”] Ciman 4 wrzutki, jeżeli jest jako obrońca i kosztuje mało max 5 mln, jest ciekawą opcją. Do tego Vertonghen grący na boku obrony i jego 7 wrzutek.

[mks_icon icon=”fa-chevron-down” color=”#dd3333″ type=”fa”] Lukaku podtrzymuje formę z Premier League

[mks_separator style=”dashed” height=”2″]

WŁOCHY

Włochy

[mks_icon icon=”fa-chevron-up” color=”#81d742″ type=”fa”]  Giacherini bramka, 2 strzały, gra w pomocy i jest tani, dlaczego nie mam go w składzie?

[mks_icon icon=”fa-chevron-up” color=”#81d742″ type=”fa”]  Pelle 5 strzałów na bramkę , 1 gol. Średnia pozycja na boisku, praktycznie przy lini środkowej a przy tym oddaje 5 strzałów i zdobywa bramkę. Brać na najbliższy mecz ze Szwecją?

[mks_icon icon=”fa-chevron-down” color=”#dd3333″ type=”fa”]  Candreva 10 wrzutek, asysta, 3 sytuacje stworzone

Bonuci aka Pirlo

TABELA

grupa e tabela

NAJBLIŻSZE MECZE

gruba e mecze

Fajnie  że Conte będzie zaraz w Premier League. Co by tam Wilmots nie spierniczył w składzie to i tak Włosi pokazali że mają bardzo dobrą drużynę, która idealnie wykorzystuje swoje zalety a wady jakoś udaje im się ukryć. Obrona Juve robi robotę, jest szansa że zakończą fazę grupową bez straty gola. Giacherini to jest dobra/bardzo dobra opcja dla naszych drużyn.

Irlandia jako ten drugi, najlepiej wyglądający zespół po pierwszej rundzie. Jak tak się przyjrzeć bliżej, jest kilka opcji z których można skorzystać.  Jak ktoś ma się decydować to teraz, bo na Włochów, może nie być mocnych.

Belgai, jeden wielki zawód. Nasza tajna broń, Denayer bez minut na boisku. Wszytko źle, kto będzie szukał kasy, może się zdecydować aby sprzedawać Belgów, swoją cenę mają przecież . Trzeba szukać kasy na transfery.

OG dla Szwedów, to jedyny celny strzał na bramkę Irlandii.  Życzę powodzenia przeciwko Włochom.