Home UCL UCL fantasy – Matchday 4
UCL

UCL fantasy – Matchday 4

0

Nowa miotła u Królewskich. Po bolesnej porażce w Gran Derbi włodarze Realu zwolnili Julena Lopetegui. Czy w Madrycie będzie odczuwalny efekt nowej miotły ? Tego nie wiem, ale po ostatnim meczu z Valladolid przez plagę kontuzji pojawiło się kilka ciekawych tanich opcji do fantasy. Głównie myślę o tanim lewym obrońcy Reguilonie (4M) i strzelcu pierwszej bramki w tym meczu Juniorze Viniciusu (6M) o ile oczywiście dostanie szansę na dłuższy występ. Linię obrony Królewskich Odriozola – Nacho – Ramos – Reguilon zapewne możemy nieprędko zobaczyć ponownie w takim zestawieniu.

Poza tym łatwych przeciwników wydają się mieć 3 angielskie kluby: Tottenham, City i Liverpool. Niestety tutaj mamy wielkie ryzyko rotacji. Jedynie czego możemy być pewni to skład The Reds podany godzinę przed meczem, który będziemy znali przed upływem deadlajnu. Polecam wykorzystać tę wiedzę 😉 Poza tym dość prawdopodobne wydają się występy odpoczywających na ławce w niedzielę Mahreza i Gabriela Jesusa.

Porto i Bayern mają również jak się wydaje dość korzystne mecze przed sobą. W drużynie Smoków dobrą skutecznością w ostatnichj tygodniach popisuje się Moussa Marega (7.5M) – 3 gole i asysta w 3 ostatnich występach, choć niestety dorzucił do tego również niestrzelonego karnego. Bayern natomiast nie jest w najwyższej formie, ale na AEK powinna ona wystarczyć.

Warto także podkreślić eksplozję formy naszego starego znajomego z FPL Luisa Suareza, który pod nieobecność Messiego w ostatnich 3 ligowych meczach zanotował 6 bramek i asystę.