Home UCL UCL Fantasy – Matchday 2
UCL

UCL Fantasy – Matchday 2

0

Kilka pomysłów na transfery na drugą kolejkę Ligi Mistrzów.

Juventus kontra Barcelona to niewątpliwie największy hit drugiej kolejki, ale nie wygląda na to żeby to tam ukrywały się największe punkty tej kolejki.

Najlepiej zarówno z przodu jak i w tyłach wyglądają szanse The Reds, gdzie debiutant z Danii może dostać kolejną lekcję. Salah, Mane, Gomez czy Robertson to mogą być jedne z lepszych typów na tą kolejkę.

Z opcji długoterminowych dobrą inwestycją wydaje się być obrona Atletico z Oblakiem na czele. Niestety tylko boczni obrońcy Trippier i Lodi wydają się być na dłuższą metę nierotowalni.

Również Sevilla ma od teraz bardzo korzystny kalendarz – najpierw Rennes u siebie a potem dwumecz z Krasnodarem. Szkoda tylko, że Kounde nadal ma koronawirusa bo byłby najtańszą opcją wejścia w tą ekipę. Póki co z obrony zostają nam Bono, Diego Carlos, Acuna i ultraofensywny Navas. Z opcji ofensywnych najciekawiej prezentują się de Jong i Ocampos.

Najkorzystniejsze fixy i to już do końca rundy grupowej wydaje się mieć za to Borussia Dortmund. Spośród graczy BVB jest bardzo duży wybór – od Hummelsa, Meuniera i Guerreiro z defensywy po Sancho czy Haalanda z ofensywy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *