Home UCL UCL fantasy – faza pucharowa
UCL

UCL fantasy – faza pucharowa

0
0

Po zimowym letargu wraca Liga Mistrzów !

I znowu przed fazą pucharową mamy nieograniczoną ilość transferów do dyspozycji i tylko od nas zależy jak to wykorzystamy.
Trzeba również pamiętać o tym, że mamy przed rewanżami 3 darmowe transfery, a potem 5 przed kolejną rundą.
Warto jednak zabezpieczyć się zawodnikami, którzy powinni przejść do następnej fazy. Największe szanse wydają się mieć: Real, Barcelona, Manchester City i Juventus.

W Realu zwróciłbym uwagę przede wszystkim na 3 nazwiska: Ramos (6.4M) – najbardziej bramkostrzelny obrońca w tym sezonie w Europie (strzelił więcej bramek niż np. Lukaku), Benzema (9.7M) – wydaje się że zaczął odzyskiwać skuteczność i Reguilon (3.9M) – supertanie wejście w obronę Królewskich (wygryzienie ze składu Marcelo to jednak coś wyjątkowego). Przy z trudem spinanym budżecie Reguilon wydaje się być must have.

Z Barcelony trzeba jednak będzie się wykosztować na Messiego (11.6M). Lenglet (5M) to z kolei najtańsza defensywna opcja z Barcy.

W City sytuację z rotacjami Pepa wszyscy oczywiście doskonale znamy. Juventus czeka z tej czwórki czeka najtrudniejsze zadanie, ale skoro już uchodzą za głównych faworytów do niech się wykażą na tle mocnego rywala a. Ronaldo (11.9M) już podporządkował sobie tam zespół prawie jak w Realu.

Z pozostałych drużyn jednymi z ciekawszych opcji wydają się być będący w niesamowitym gazie Son (7.9M), Guerreiro (5.6M) – często grający ostatnio na skrzydle obrońca BVB czy będący w bardzo wysokiej formie Pogba (9M) i Rashford (6.8M). Ze względu na niską cenę 5M must have wydaje się być Jadon Sancho – tegoroczne odkrycie Borussii. Piszczek (6M) i Hakimi (4.7M) to z kolei inni bardzo ofensywnie grający i sporo punktujący defensorzy BVB. W składzie PSG zabraknie i Neymara i Cavaniego co może skłaniać do zastanowienia sie nad Lindelofem (4.8M) czy Shawem (5M).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *