Home UCL Fantasy Champions League 2014
UCL

Fantasy Champions League 2014

7
0

Fantasy Champions League, idealny dodatek do Fantasy Premier League. W tym sezonie ponownie możemy się zmierzyć w tych rozgrywkach.

Pisałem już parę razy FPL traktuję najpoważniej, śmiertelnie poważnie. Najważniejsza rzecz w świecie Fantasy jak Tour de France dla kolarzy. Za to Fantasy Champions League jest dla mnie swoistym polem doświadczalnym do FPL. Te wszystkie dziwneprzeczucia czy inne czynniki które wpływają na podejmowanie decyzji w FPL mogą być tutaj przetestowane. I oczywiście, żeby była jasność, gram żeby aby wygrać. Na poważnie, tylko w innym stylu niż w FPL.

Nie ma lepszej opcji niż finał Champions League gdzie niby wszyscy mają takie same składy a jednak kapitan czy kilku obrońców robi różnicę. O ile dobrze pamiętam w poprzednim roku do ligi jakimś cudem dołączył Portugalczyk który w finale postawił na zawodników Atletico. Jako że walczyłem z nim o wygraną to do końca meczu były emocje, bardzo duże emocje. Coś pięknego. Przeżywał cały Madryt i te kilkaset tysięcy graczy ze swoimi drużynami w Fantasy Champions League.

Same zasady są bardzo zbliżone do Fantasy Premier League. Najważniejsza różnica jest następująca, na drugi dzień kolejki możesz wprowadzić zawodników z ławki i zmienić kapitana. Więc oczywistym jest że najpierw gramy tymi z pierwszego dani kolejki, ale co ja będę pisał takie banały. Proste to jak konstrukcja cepa, gdyby ktoś chciał poczytać zasady to tutaj może kliknąć.

I już chciałem klikać opublikuj kiedy przypomniałem sobie o najważniejszym, link do strony i kod do ligi. Widac urodzinowa martwica mózgu jeszcze trzyma 🙂

http://en.uclfantasy.uefa.com/

Kod do ligi: 916224-586308

7 komentarzy

 1. gruwwa

  12 września, 2014 at 4:26 pm

 2. Kamil

  9 września, 2014 at 2:30 pm

  Prawdziwe emocje to są w Fantasy Europa League. 🙂 Tam bardzo często nie wiadomo czy klub wystawi pierwszy skład czy rezerwowy żeby oszczędzać siły na ligę…

  Reply

 3. garret

  8 września, 2014 at 8:46 pm

  Ale umowmy się z góry, ze ja wygrywam.

  Reply

  • gruwwa

   8 września, 2014 at 11:42 pm

   Dobrze ale w FPL odpadasz z rywalizacji 😛

   Reply

 4. Cohade

  8 września, 2014 at 8:40 pm

  Dobry dodatek do FPL. Ostatnio olałem to po fazie grupowej, ale z wami pewnie tym razem wytrzymam do końca 😀

  Reply

  • gruwwa

   8 września, 2014 at 11:43 pm

   Myślę że na pewno 😀 im nas więcej tym weselej

   Reply

 5. garret

  8 września, 2014 at 7:53 pm

  Grac będę.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *