Ostatnia prosta przed zakończeniem ligi.

Jaga. Defensywa w rozsypce. Pauzuje za kartki Runje. Tiru i Arsenic są kontuzjowani. Petew o Mystkowskim i Makuszewskim: “Mystek wyglądał dobrze. Co do Makuszewskiego, to myślę, że będzie nieobecny, ale Mystkowski wróci do zespołu. “

Arka. Trener Mamrot zapowiedział (bez podawania personaliów) zmiany w składzie. Chodzi głównie o odsunięcie tych, którzy nie będą grać w przyszłym sezonie w 1 lidze.

Lech. Żuraw: “Nie zdecydowałem jeszcze kto będzie bramkarzem nr 1 do końca sezonu” I dodał: “Oprócz Mickiego wszyscy są zdrowi” Trener zapowiedział ostrą walkę o top 3.

Zagłębie. Na zdjęciach ze środowego treningu nie zauważyłem Białka. Sprawa jest jednak prosta tutaj. Zagłębie gra dzisiaj o 18 więc skład poznamy przed DL. Sevela zapowiada danie szansy młodym zawodnikom.

Raków. Na konferencji po meczu z Zagłębiem Papszun powiedział, że Schwarz złapał drobny uraz i ma nadzieję, że w meczu z Górnikiem będzie mógł wystąpić. Występ 50/50. Poletanović, Malinowski – rehabilitacja. Reszta zawodników do gry.

Korona. Bartoszek: “Będziemy starali się dać szansę gry młodym zawodnikom oraz szukać rozwiązań pod przyszły sezon. Cały czas sukcesywnie wprowadzam tych piłkarzy i będę to robił dalej. Na pewno jeszcze ich w tym sezonie w Ekstraklasie zobaczymy i myślę, że ci chłopcy zaliczą debiuty w wyjściowym składzie”

Górnik. Wszyscy zawodnicy poza Kopaczem i Wolsztyńskim są do dyspozycji.

Wisła Płock. Podczas piątkowego starcia szkoleniowiec Nafciarzy nie będzie mógł skorzystać z dwóch defensorów oraz napastnika. Mowa o Rzeźniczaku, Fojucie oraz Kuświku. Cała trójka wciąż narzeka na drobne urazy. Rasak dalej poza kadrą meczową.

ŁKS. Stawowy: “Odnośnie Sekulskiego nie ma większych problemów. Występ Grzesika jest niemożliwy” Reszta do dyspozycji.

Pogoń. Wszyscy zawodnicy są do dyspozycji trenera Runjaicia.

Cracovia. Poza pauzującym za kartki Siplakiem wszyscy są do dyspozycji Probierza.

Piast. Fornalik: “Są spore szanse na to, żeby Badia znalazł się w kadrze meczowej na to spotkanie. Trenuje z nami normalnie już od kilku dni. Jeżeli z jego strony pojawi się sygnał, że jest gotowy na sto procent, to powinien być obecny w meczowej dwudziestce”. Reszta gotowa do gry.

Śląsk. Lavicka: “Żivulic na teraz jest w 100% gotowy do gry” Pauzują za kartki Mączyński i Chrapek.

Lechia. Smolarow (2 trener) “Na pewno tak nie jest, że wszystko jest teraz podporządkowane finałowi PP, będziemy walczyć o jak najlepsze miejsce w lidze. Skorzystamy na pewno z większej liczby zawodników tym intensywnym tygodniu”. Wszyscy powinni być do dyspozycji trenera.

Legia. Vukovic: “Będą zmiany w porównaniu z poprzednim spotkaniem” I to tyle co usłyszeliśmy na konferencji 🙂 Świeży temat to kontuzja Antolicia + wykluczeni są Ci co wcześniej (Novikovas, Kante, Vesovic, Remy, Sanogo)

Wisła Kraków. Czekamy jeszcze na konferencję. Jak się pojawi i będzie coś ciekawego to uzupełnię. Z dostępnych informacji dalej poza kadrą są Błaszczykowski, Żukow, Mak, Savicevic, Burliga. Za kartki pauzuje Kuveljic.

Taki skład chciałbym posiadać na tę kolejkę 😉

                         Plach (2.4)

     Stiglec (2.2)  Janza (1.9) Hołownia (1.5)

Bohar (3.1) Jimenez (2.6) Felix (3.6) Pich (2.3)/Płacheta (2.1)

 Parzyszek (2.4) Turgeman (2.0) Gytkjaer (3.3)

 

Powodzenia dla tych co jeszcze o coś walczą.

Ze sportowym pozdrowieniem, Benji 🙂

PRZEKAŻ DAROWIZNĘ NA BLOGA