Home SZATNIA Wieści z szatni, część 37

Wieści z szatni, część 37

0

ox

1. Pulis ma nadzieję na występ Evansa vs Chelsea. Robson-Kanu może zacząć ew. na ławce; na pewno nie zagra Phillips.

2. Allardyce przejechał się po własnej drużynie krytykując jej postawę z pojedynku z MCI. Ponadto; Ward ma złamany nos; Townsend zmaga się z Achillesem; Sakho, Tomkins i Cabaye dalej poza kadrą. Minimalną szansę na występ ma Dann.

3. Nic nowego w obozie Evertonu. Lekkie treningi wznowił Funes Mori. Besic zacznie z ławki. Schneiderlin gotowy do gry. Zespół opuszczają na jakiś czas CalvertLewin, Lookman, Kenny, Dowell i Connolly którzy dołączyli do kadry Anglii U20.

4. WHU: Brak wieści o nowych urazach drużyny Bilica. Masuaku gotowy do gry; kontuzja Noble’a poważniejsza niż zakładano; pomocnik Młotów w tym sezonie już nie zagra. Carroll poza składem na weekend.

5. Manchester City: Stones i Aguero wznowili treningi i są do dyspozycji Guardioli.

7. Leicester: Morgan na pewno opuści pierwszy mecz DGW37; pod znakiem zapytania stoi również występ, narzekającego na ból stopy, Hutha. Trener czeka na wyniki prześwietleń. Drinkwater wróci do składu dopiero w nowym sezonie.

8. Brak nowych kontuzji i urazów w szatni Stoke City.

9. Podobnie jest w obozie Conte; Kante gotowy do gry.

10. Middlesbrough: Valdes, Ramirez i Ayala opuszczą GW37.

11. Swansea: Do treningów wrócili Routledge i Rangel.

12. GW37 opuści Mee. Keane decyzje przed meczem. Tyle w Burnley.

13. Hull City: Markovic w tym sezonie już nie zagra. Game over man. Game over.

14. Puel: nic nowego w szatni Świętych. Szanse na występ, w którymś ze spotkań DGW37, oraz w GW38, będą mieć Austin, Targett i Pied.

14. Kto ma zbędne funciaki na koncie zainteresować się może taką oto inicjatywą jednego z zaprzyjaźnionych bloggerów FPL: magazyn FPL.

15. Arsenal: Koscielny i Ox decyzje przed meczem. W razie złych wieści obaj zawodnicy zagrają już na pewno w drugim meczu DGW37.

16. Liverpool: Firmino narzeka na uraz mięśniowy, a Klopp sugeruje odpoczynek Brazylijczyka w DGW37. Na uraz narzeka również Lucas, ale jego szanse na występ są większe. Sturridge i Lallana już w pełni gotowi do gry.

17. Bournemouth: Stanislas gotowy do gry. Kontuzjowany Wilshere powrócił do Arsenalu. Weekend na pewno opuści Afobe. Fraser, decyzje przed meczem.

18. Pełne treningi wznowił Rose; Pochettino zwleka z pospiesznym powrotem bocznego obrońcy martwiąc się brakiem ogrania meczowego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *