Home STATS KALENDARZ Kalendarz GW8-10

Kalendarz GW8-10

0

FPL wraca w połowie października na 3 kolejki i mogą to być 3 kolejki jakie rozegra Manchester City albo takie 3 jakie rozegra Manchester United.

Manchester City

STK BUR wba

mój skład, bez zawodników City wydaje się taki bezbronny przed nadchodzącymi kolejkami.  Stoke bez CS na wyjeździe. Średnia strzałów na jaką pozwala drużyna Burnley na wyjeździe? Skromne 26…Bardzo łatwy kalendarz , dla bardzo mocnej drużyny.

Southampton

NEW WBA bha

dwie mecze u siebie w których szukamy CS.  Tak , po dłuższej chwili wychodzi. W pierwszym momencie, człowiek zaczyna się zastanawiać kogo by tutaj wstawić do składu z graczy ofensywnych. Jednak za chwilę, wraca na ziemię.  Tylko defensywa i to powinna być dobra inwestycja.

Chelsea

cry WAT bou

Kalendarz podczas którego wróci taki zawodnik jak Eden Hazard? Jest duża szansa , aby tak się stało. Szczególnie ten pierwszy mecz wydaje się dobrą okazją ku temu. Chociaż Crystal Palace musi w końcu zacząć strzelać bramki to przecież naprawienie gry obronnej nie będzie takie proste. Jest też drugi Belg, Batshuayi, który jak słusznie zauważył redaktor Garret na swoim TT, dostał najlepszy prezent w postaci kontuzji Moraty. Szampany poszły w ruch.  Poza tym, 3 CS? Na to się zapowiada.

Arsenal

wat eve SWA

Dwie drużyny bez strzelonej bramki na wyjeździe? Crystal Palace i Arsenal. Teraz przed Arsenalem dwa spotkania wyjazdowe i pewnie się odblokują. Taka niemoc strzelecka, nie może trwać w nieskończoność. Sanchez na ratunek? Ten kalendarz jest wystarczającym powodem aby zaryzykować? Nie, nie jest. Chyba że ktoś tonie.

Leicester

WBA swa EVE

Dobry kalendarz dla obecnych i przyszłych posiadaczy Vardyego. W czasach, kiedy napastnicy padają jak muchy, napastnik w formie, a Vardy w formie , z takim kalendarzem i w takiej cenie, jest bardzo sensowną opcją.  Kalendarz lisów, to dobry moment aby zainwestować w takiego zawodnika jak  Maguire.  Czas CS dla obrony Leicester?

Burnley

WHU mci NEW

3 mecze u siebie do teraz ,mamy 2 CS i tylko jedną bramkę straconą. Mam w składzie Mee i wpisuję w biznes plan 2 CS u siebie. Trzeba mierzyć wysoko, trzeba gonić i te dwa CS spowodują że tacy zawodnicy jak Chicharito czy Ritchie zakończą kolejkę z 2 pkt.

Liverpool

MUN tot HUD

United

liv hud TOT

Tottenham

BOU LIV mun

Jeszcze  nie mam pomysłu na ten kalendarz. Myślę, że to jest klucz do zielonych strzałek na koniec października. Od trzech dni próbuję zakończyć ten tekst i przez to trio nie mogę. Głowa mi paruje jak chcę napisać coś sensownego. Każde zdanie za,  ma swoje mocne przeciw.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *