Home STATS KALENDARZ Kalendarz GW33 – 36

Kalendarz GW33 – 36

0

Czekając na DGW37

Tak wygląda kalendarz

kal33-36

Arsenal, Sanchez może poczekać. Do czasu kiedy nie dowiem się o której , gdzie i kiedy zagra swoją podwójną kolejkę.

Bournemouth i mecze od 34 do 36 kolejki. King IN ? Szkoda że teraz Spurs na wyjeździe . W moim przekonaniu, w tym meczu bliżej jest do CS dla Spurs niż dla bramki Bournemouth. Nie mniej, DGW34 nie rozpieszcza nas i przez to King, może być lepsza inwestycją niż szukanie na siłę kogoś w składach United, Palace czy Boro.

Burnley najbliższy CS zaliczy w 36 kolejce? To nie jest miłe, przez to muszę poszukać zastępstwa dla Mee. Bo chłopak żyje tylko z CS a one wpadają tylko w meczach u siebie. Tak wiem, ostatnie 2 z 3 padły na wyjeździe. Jednak dla mnie, Burnley to drużyny własnego boiska.

Palace fajne ma te zwykłe Gw, bo DGW to jakaś porażka. Chociaż, gdyby spojrzeć na to pod lepszym kontem. Liverpool nie ma solidnej obrony a Zaha lubi strzelać na wyjazdach. Spurs lepiej bronią u siebie niż na wyjeździe. Jednak, zawodnicy Crystal Palace nie będą opcją na C podczas DGW34.

Everton , czyli Lukaku będzie robił swoje do końca sezonu. Jest na najlepszej drodze do tego, aby zdobyć koronę króla strzelców i chyba zmienić klub za duże bańki?

Hull , Grosik zostaje. Wydaje mi się że kilka asyst mu jeszcze wpadnie podczas tych 4 najbliższych kolejek.

Leicester, yyyyy 3 z 4 spotkań to gra na wyjeździe. Do tego Champions League….z jednej strony prosta decyzja, Vardy out a z drugiej, jest chłopak w formie. Nawet mecz z Arsenal nie taki straszny się wydaje.

Liverpool , muszę odkupić Coutinho. Sprzedałem bo się świecił ale widać że zaraz musi wrócić do mojej ekipy. Kalendarz daje zielone światło. Do tego, Liverpool walczy o TOP3 a przy takim kalendarzu jest na dobre drodze aby zagwarantować sobie udział w UCL bez eliminacji.

City, Aguero zostaje. Do czasu kiedy Jesus nie wróci na boisko. Bo i tak, kalendarz nie ma tutaj aż tak dużego znaczenia.

United, przekonałem się do Zlatana na DGW34 i na GW35.

Boro, tylko obrona i tylko na GDW34. Oczywista , oczywistość. a jeszcze jak najmniej aby łatwo było się pozbyć ze składu.

Southampton, nic ciekawego z tego nie wyjdzie.

Stoke, ciekawie to wygląda. Gracze Stoke rozdają karty w walce o utrzymanie w Premier League. A dla nas ten kalendarz to może być opcja na szukanie różnic pod koniec sezonu.

Sunderland , każdy mecz to mecz o 6 pkt. Defoe się zaciął i z opcji, kupuje pod koniec sezonu jak zaczną walkę o utrzymanie, zrobił się opcją. Nie kupuje bo już praktycznie spadli nie nie walczą o pozostanie.

Swansea, liczyłem na coś więcej niż to co robi Islandczyk w ostatnich kilku kolejkach. Przyszła pora aby się go pozbyć.

Tottenham , 3 zawodników z tej drużyny do końca sezonu to jest opcja. Jest forma, jest kalendarz.

Watford , Deeney może się odpłacić za ostatnie niepowodzenie przy takim kalendarzu. Chociaż w wielu głowach i tak urodził się już plan aby zatrzymać go na ten GW i później sprzedać.

WBA, 35 i 36 kolejka, nie wyglądają najgorzej.

WHU nie mam przekonania do graczy WHU. Jedyny sensowny zawodnik z tej ekipy, czyli Antonio może nie zagrać. Tak więc, ich walka o utrzymanie, nie wpłynie na mój zespół w postaci pkt od Carrolla czy Lanziniego.

Trzeba pamiętać jeszcze , mamy FACUP (Chelsea, Tottenham, Arsenal i City), Liga Mistrzów dla Leicester i Liga Europy dla United. Brakuje wszystkich spotkań, czekamy na DGW. Jakoś mi się wydaje to wszytko takie rozpieprzone i nie poskładane. Oby ten chaos dał nam zielone strzałki 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *