Home STATS KALENDARZ Kalendarz 2018/2019 – wprowadzenie

Kalendarz 2018/2019 – wprowadzenie

0

Kalendarz Premier League, czyli pierwsza część układanki przed GW1.

Piątek.

Ponownie zaczynamy w piątek. Proszę zapisać sobie , 10 sierpnia godzina 20:00.  Ponownie zabrano nam magiczną noc pomiędzy piątkiem a sobotą z GW1.  To nie jest w porządku ale chyba musimy przywyknąć do takiego stanu rzeczy. To oznacza, że mój plan na podbicie świata FPL powstanie w weekend 4-5 sierpnia. Do 10 sierpnia będzie już tylko mała korekta składu. Przynajmniej taki mam plan.

Pary.

Gdzie jedna z drużyn zawsze zagra mecz u siebie.

AFC Bournemouth Crystal Palace
Burnley Huddersfield Town
Chelsea Fulham
Everton Liverpool
Leicester City Wolverhampton Wanderers
Manchester City Manchester United
Newcastle United Brighton & Hove Albion
Southampton West Ham United

Co to oznacza w praktyce?

Jeżeli planujecie rotację bramkarzy, to właśnie na powyższej tabelce , Wasz wybór powinien się opierać. Np Pope z Burnley i Lössl z Huddersfiled w poprzednim sezonie uzbierali po 7 CS u siebie, czyli my zaliczamy 14 CS na 38 kolejek. To jest bardzo dobra skuteczność , przy relatywnie niskiej cenie. Już za chwilę rozwinę ten temat w oddzielnym tekście.

Kalendarz Manchesteru City

Rozpoczynamy hitem na Emirates a dalej 6 kolejnych spotkań, w których to zawodnicy Manchesteru City sprawdzą siłę obrony beniaminków. 3 z obecnego sezonu i 3 z poprzedniego sezonu. To jest informacja, na podstawie której mamy 3 zawodników City w składzie od GW1. Pytanie jest tylko takie, czy trafimy w tych którzy wyjdą w podstawowej XI?

Harry Kane nie strzela w sierpniu.

Jako ekspert od Premier League wiesz o takich sprawach. 13 spotkań sierpnia bez bramek dla Harrego.
Pamiętasz poprzedni sezon i teksty w stylu, teraz to już musi. W tym sezonie będzie strzelał. Jedni czekali na bramkę, inni nadrabiali w tym czasie OR. Kalendarz w jego wypadku nie ma znaczenia. Ty, musisz odpowiedzieć na jedno pytanie.

Jak ustalisz , sam ze sobą. To będziesz wiedział w którym kierunku pójdzie układanie drużyny przed GW1. Możliwe, że Kane będzie sobie odpoczywał do na początku sierpnia. Tottenham pierwszy mecz pre sezon zacznie 25 lipca i wtedy powinno się ta kwestia wyjaśnić.

Salah

Sierpień to spotkania z WHU i Brighton u siebie oraz Crystal Palace na wyjeździe. Szybkie odpadnięcie Egiptu z WC2018 jest nam bardzo na rękę. Proszę pojechać na wakacje Panie Salah. Naładować akumulatory. Wrócić na boiska Premier League wypoczęty. Nic więcej do takiego kalendarza nie potrzebuję. 13 mln mam już wpisane w biznes planie na GW1.

Everton i Bournemouth z dobrym kalendarzem na kilka pierwszych kolejek.

Bournemouth: CDF whu EVE che LEI
Everton: wlv SOU bou HUD WHU
widać potencjał w tym kalendarzu.
Rotacja obrońców.
Będzie. Nie dziś, redakcja pracuje nad taki zestawieniem.
Kalendarz drużyn.

This slideshow requires JavaScript.

C.D.N