Home PRESEZON TRANSFERY Remy Cabella następca Cabaye?

Remy Cabella następca Cabaye?

1
0

[mks_dropcap style=”letter” size=”20″ bg_color=”#ffffff” txt_color=”#008f5d”]Remy Cabella i jego transfer do Newcastle zdawał być się kolejny papierowym transferem który zaistniał tylko w prasie.[/mks_dropcap] Od zimowego okienka można było zobaczyć nagłówki Remy Cabella przechodzi do Newcastle. Nie udało się w zimę za to udało się w lato, kolejny Francuz zasila szeregi Newcastle United.

Remy Cabella przechodzi do Newcastle z Montpellier gdzie spędził 3 sezony. Jednak to ten ostatni był najlepszym w jego wykonaniu. Przynajmniej jeżeli chodzi o liczby. W 36 meczach zdobył 14 bramek i zaliczył 5 asyst.

 

Remy Cabella ma zastąpić w składzie Newcastle Yohana Cabaye. Po sprzedaży Cabaye Newcastle przegrało 11 z 15 meczy do końca Premier League. Bez swojego rozgrywającego nie byli w stanie strzelić bramki w 9 meczach. Szok, ale tak to wyglądało. Teraz Remy Cabella musi załatać dziurę w środku pola Newcastle.

cabella vs cabaye

Chociaż porównanie do Cabaye nie do końca musi być trafne. Cabella gra bliżej bramki przeciwnika i będzie musiał rozruszać atak Newcastle w nowym sezonie. Poza tym jeżeli patrzymy na poprzedni sezon w wykonaniu Cabaye to trzeba pamiętać że zmienił klub plus w PSG nie grał pierwszych skrzypiec.

Poszukałem trochę w sieci i taka oto grafika mi wpadła w oko. Charakterystyka zawodnika zrobiona przez stronę Whoscored.com

remy cabella

2014-7-CAbella

Jeden słaby punkt, jeden. Niemożliwe chyba?

Jak dla mnie, nie do pierwszego składu na rozpoczęcie sezonu Fantasy Premier League ( bo to ciągle Newcastle) ale watchlist jak najbardziej. I patrząc na kalendarz meczy jaki ma przed sobą Newcastle to bardzo możliwe że szybciej niż później trzeba będzie wołać po Francuskie posiłki w FPL.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *