Home PRESEZON TRANSFERY Patrick Bamford zostaje Orłem, na sezon

Patrick Bamford zostaje Orłem, na sezon

8
0

Coś Wam mówi to nazwisko? Na początku potraktowałem ten news niczym info o tym że do Aston Villi przeszedł jakiś obrońca Francuski. Na pierwszy rzut oka nie było ciekawie, by za chwilę…

Bemford to 21 letni napastnik którego Chelsea co sezon wypożycza do różnych klubów aby się ogrywał. W przeciwieństwie do kolegów z zagranicy, nie musi grać w Vitesse. Bemford gra na wyspach.

Sezon 2013 spędził w MK Dons( League One), zdobywa tam 14 bramek w 23 meczach. Sezon później zostaje wypożyczony do Derby z którym walczy o awans do Premier League, przegrywa playoffy. Sezon kończy z 8 bramkami w 21 meczach. Ostatni sezon to ponownie walka o awans do Premier League, tym razem z Middlesbrough. Awans przepada na Wembley, gdzie Norwich nie daje im szans. Podobno ten mecz u nie wyszedł. Za to cały sezon był bardzo udany, 16 bramek w 38 meczach. Dzięki temu Bremford zgarnia nagrodę Championship Player of the Year. W związku z tym że grał w tym samym czasie w Championship co Ighalo czy Wilson to konieczne jest aby sprawdzić jak prezentował się na ich tle.

bamford

I co? najmniej bramek z tego zestawienia, najmniej strzałów, najgorszy % strzałów celnych a mimo to zostaje graczem sezonu…podobno chciały go u siebie WestHam, Norwich, Aston Villa i Everton. Trafił do Crystal Palace, na początku chcieli aby Loric Remy trafił do nich. Kiedy ten manewr się nie powiódł, wybór padł na Bamforda. Od kilku sezonów walczy na angielskich boiskach, odbija się od obrońców, walczy o górne piłki. Zważywszy że idzie na kolejne wypożyczenie a CFC nie chce go sprzedać to coś musi być w tym chłopaku.

Zakładam że jego cena będzie wynosiła 5 mln i nie na GW1 ale kiedy kilku z Nas użyje WC we wrześniu kiedy będziemy mieli przerwę na kadrę to może się okazać że to nowy Kane tego sezonu 😛 i będzie idealnie spinał nasz skład w którym trzeba będzie upchnac Kuna/Hazarda/Ivana itp.

PS. Ighalo zdobył 20 bramek a miał zdecydowanie mniej spotkań niż pozostali w tym zestawieniu…

 

8 komentarzy

 1. Fred

  22 lipca, 2015 at 8:52 am

  Ilość napastników (Murray, Gayle, Campbell, Chamakh) i rotacja w CP nie pozwalają na tę chwilę poważnie myśleć o Bamfordzie.

  Reply

 2. KolleR

  22 lipca, 2015 at 12:39 am

  GRUWWA pewnie będę posądzony o stronniczość czy brak obiektywizmu w swoich przeczuciach, ale zabolało mnie i powiem Ci, że ten „jakiś francuski obrońca” zdobędzie więcej punktów w FPL niż ten talent z artykułu…

  Reply

  • JW23

   22 lipca, 2015 at 7:45 am

   Twa wiara góry przenosić może…

   Reply

   • KolleR

    22 lipca, 2015 at 9:20 am

    Pozostaje mi nic innego jak się uśmiechnąć:)….i obstawiać w której kolejce zwrócicie mi honor…

    Reply

  • gruwwa

   22 lipca, 2015 at 9:16 am

   Prawdziwa miłość musi zaboleć czasami 😀

   Reply

 3. JW23

  21 lipca, 2015 at 11:49 pm

  W poszukiwaniu złota w górach szarych, natrafiłem na trop jakim jest „kamień węgielny wszechświata hakera”. Idąc dalej w tym kierunku, natknąłem się na liczbę ϕ (od rzeźbiarza Fidiasza), która stanowi o złotym podziale harmonicznym, czyli 1,618. Przykładając „boskie” proporcje do FPL, gdzie a to Home a b to Away oraz jako wiadome traktować ceny zawodników, wygenerował się skład na GW1:
  Schmeichel 4,5 – Huth 4,5 – Azpi 6,0 – Schlupp 5,0
  MIrallas (szklana łydka) 7,0 (do wymiany z innym pomocnikiem za 7) – Ritche 6,0 – Wally 9,0 – Silva 10,0
  Kane 9,5 – Franca 9,0 – Costa 11,0
  Dążąc do doskonałości złotą ekipę wyłoniła matematyka, czyli iloczyn cen. Powyższy skład generuje liczbę 2 159 717 175 co stanowi wynik najbliższy ideałowi, czyli 2^31. Ponadto suma cen zawodników Home do sumy cen zawodników Away daje liczbę 3,1794 (π= 3,1415). Hmm, samo jakoś wyszło…
  Dalej gdzieś w krzakach czai się ciekawy trop ciągu Fibonacciego (przy okazji motyw wykorzystany na płycie Latelarus Tool’a; polecam w tle), jednak aby to zgłębić w oparach wina, algorytmów i potęg musiałbym najpierw kogoś przekupić, a jeszcze nie jestem gotowy na hasło Gruwwy „zapinamy pasy Panie i Panowie”.
  Sectio aurea

  Reply

  • garret

   22 lipca, 2015 at 9:24 am

   Mucha nie siada.

   Reply

   • JW23

    22 lipca, 2015 at 11:32 am

    Dziś jest 22/7 więc dzień Pi,w którym łatwiej dobrać skład, głupio tego nie wykorzystać. Ten wczorajszy skład jest mało precyzyjny.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *