Home PRESEZON TRANSFERY ALLARDYCE wraca do gry

ALLARDYCE wraca do gry

0
0

Generlanie, nic ciekawego prawda? Też tak myślałem że ale oczywiście musiała pokazać się taka jedna statystyka która zmieniła moje podejście do tego tematu.

Tak więc sprawdźmy jakich to przeciwników będzie miał Sunderland w tych 4 pierwszych kolejkach: wba,NEW,eve,SOT

i ja jakoś nie widzę tego aby historia trwała dalej ale mnie zwycięstwa nie obchodzą. Obchodzą mnie bramki i można zakładać że nowa miotła w szatni spowoduje że gwiazdy Czarnych Kotów pokażą na co ich stać. Miałem pisać o tej ekipie kiedy pisałem o Newcastle. Ich kalendarze weszły a bardzo podobną łatwą fazę. Bo do tych 4 spotkań dochodzą te

cpl,STO,ars,WAT

i bramkarz/obrońca z tych dwóch klubów w rotacji mogą dać coś dobrego. W końcu nie pisałem o Sun bo uznałem że szkoda mojego czasu na pisanie a waszego na czytanie o tym że Defoe czy Lens to nawet ciekawa opcja. Teraz kiedy Big Sam znalazł się za sterami i ma te swoje liczby to wypada jednak przysiąść i sprawdzić co tam się dzieje.

Jednak, jak już patrzymy na historię 4 pierwszych spotkań to popatrzmy co działo się w WHU kiedy trener był Big Sam. W zeszłym sezonie, Downing był Payetem? 🙂 W sezonie 2012 WHU uzbierało na koniec 11 CS, to był dobry wynik w tym sezonie. Następny sezon to 14 CS, bardzo dobry wynik. Ostatni sezon to 9 CS ale zakładam że to chęć bardziej ofensywnej gry spowodowała taki obrót spraw. Czy może przyjąć że to właśnie gra defensywna zespołu jest pierwsza do poprawy? Mi się wydaje to jak najbardziej prawdopodobne.

83 osoby czuja pismo nosem gdyż zakupili właśnie Pantilimona do swoich ekip, to jeszcze nie da mu 1%! posiadania w grze ale ziarnko do ziarnka…tak już na poważnie to Panti jest w TOP3 w kategorii obrony. Pieniądze wyrzucone w błoto? Jeżeli przyjmiemy że Big Sam pozmienia wszytko tak jak trzeba to na koniec sezonu będzie 10 CS na koncie Czarnych Kotów. Na pierwszy ogień idzie WBA i Berahino, a kolega Garret ma wpisane w swój biznes plan przynajmniej bramka od Berahino…;)

O tym że jest ktoś taki jak PvA wspominał wczoraj Garret, więc ja już nie będę się wymądrzał. Może tylko napiszę że jest to najlepszy obrońca w tej drużynie, uzbierał całe 7 pkt w 7 meczach 😀 Rzeczywiście jest poza radarem.

Jak historycznie wyglądały bramki i asysty w WHU? 2012; 45 bramek, 23 asysty. 2013 40 bramek, 25 asyst. 44 bramki, 34 asyst. Max 45 bramek strzelonych, to nie jest dobry wynik. Pocieszające jest to że w ostatnim sezonie, 34 asysty ostatniego sezonu to już było zdecydowanie więcej punktów w FPL. Stuart robił dobrą robotę w poprzednim sezonie, jego sprzedanie było w TOP3 najgłupszych pomysłów poprzedniego sezonu w moim wykonaniu. 

W ofensywie mam 4 kandydatów aby wybrać zastępstwo dla Aguero i Silvy. sun

Lens jest dobrą opcją. 2 bramki i 2 asysty. Jak widzicie, oddał najwięcej strzałów w zespole. Myślę że Big Sam nie zmarnuje takiego zawodnika.

Defoe ma teraz więcej bramek niż Rooney, Kane i Costa. Mało? Mało to trzeba nie niego wydać, 5.4 mln. Jeszcze mniej trzeba wydać na Fletchera, ale nie jestem przekonany że będzie miał pierwszy skład.

Na koniec MVila, 16 sytuacji stworzonych, ten defensywny pomocnik ma jedną zaletę. Rzuty rożne, jeżeli dalej będzie je wykonywał to wydanie 5 mln na niego szybko okaże się bardzo dobrą decyzją.

Przed nami kolejka 9, kolejka w ktorej Sunderland wraca do gry. Przeważnie robił to koło 29, a jak już zawodnicy Sunderlandu łapali wiatr w żagle to mało co mogło ich powstrzymać. Wypada trzymać kciuki za tego sympatycznego pana z wąsem. Im większy wybór tanich zawodników, tym lepiej dla Nas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *