Home PRESEZON TRANSFERY Aleksandar Tonev zawodnikiem Aston Villi

Aleksandar Tonev zawodnikiem Aston Villi

0
0

Pierwsza myśl Tonev zawodnik Lecha zagra w Premier League, druga myśl Tonev zawodnik z pola grający w Ekstraklasie zagra w Premier League, trzecia myśl nie oglądam meczy Ekstraklasy i nic o nim nie wiem 🙂

Pierwszym zawodnikiem który oprowadzał Toneva po klubie i zapewne pomagał w pierwszych wywiadach był Stiliyan Petrov.

„Stiliyan being here wasn’t a massive influence on me coming here. Stiliyan and Dimitar Berbatov have done really well in this league and I hope I can do the same. They are both great Bulgarian players and hopefully I can do the same and make my mark on the Premier League.

petrov aston villa

 

Zupełnie nie wiem w jaki sposób taki zawodnik który był najlepszym młodym zawodnikiem w Bułgarii przeszedł do klubu nad Wisłą. Widać że plan był dobry bo od nowego sezonu zobaczymy Toneva w Aston Villi podającego piłki do Benteke.  Wszystko powinno być dopięte na początku przyszłego tygodnia ale jeżeli oficjalna strona klubu z Birmingham chwali się transferem to coś jest na rzecz.

Ostatnie mecze Paul Lambert grał bardzo ofensywnie 433 gdzie trójkę z przodu tworzyło trio, Agbonlahor, Benteke, Weimann. Taktyka okazała się skuteczna i Aston Villa utrzymała się w Premier League, ciekawe czy będzie w stanie wskoczyć do pierwszej XI przy taki ustawieniu? Wcześniej długo Lambert grał ustawieniem 4231 z wysuniętym Benteke a w środku grającym N’Zgobią, patrząc na relacje pomiędzy dwójką N’Zgobia-Lambert  to przy taki ustawieniu Tonev ma największe szanse na wskoczenie do pierwszej XI.  Tutaj pozostaje pytanie z jakim pomysłem na ustawienie kupowano Toneva do Aston Villi?…dużo wyjaśni się w meczach przedsezonowych.

Statystyki Toneva:

Klub Mecze Bramki Asysty
Lech Poznan 62 8 5
CSKA Sofia 35 2
Sliven OFK 2000 23 1 3
Bulgaria U21 11 3
Bulgaria 9 3 1

PS z jednym przesadził podczas rozmowy z prasą:

„I am part of the team now and I am hungry for success. I want to show everybody what I can really do. I have played in front of big crowds before but the atmosphere here in England is unique. The crowd is like a 12th player for the team and I am looking forward to playing in front of the fans.

Angielskie trybuny 12 zawodnikiem, heheh dobry żart

Habemus Campione

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *