Home PRESEZON Premier League terminarz przed sezonem

Premier League terminarz przed sezonem

0
0

[mks_dropcap style=”letter” size=”20″ bg_color=”#ffffff” txt_color=”#008f5d”]Terminarz Premier League  przed sezonem [/mks_dropcap]jeden z ważniejszych drogowskazów przy kompletowaniu drużyny na nowy sezon Fantasy Premier League. W poprzednich latach mogliśmy zobaczyć naszych prospektów w krajach Azjatyckich, ten rynek jednak wydaje się już podbity . Nie będzie koralików z kwiatów jak to miało miejsce jeszcze 12 miejsce. Teraz przyszła koleje na nowy rynek, większy chyba najlepszy jeżeli chodzi o zawodowy sport. USA, tak teraz za wielką wodą jest raj do którego ciągną prawie wszyscy z Premier League.

Poprzedni sezon to początek wielkiego kontraktu telewizji NBS na pokazywanie meczy Premier League.  Jak by to powiedział Siara, mają rozmach. Nowy York w poprzednie wakacje był naszpikowany reklamami Premier League. Od małych ulicznych reklam

premier league usa1

 

przez kampanie w metrze

Po wielkiego Bale na Time Square, jeszcze wtedy był graczem Spurs.

time square bale2

 

Po tych zdjęciach można odnieść wrażenie że człowiek otwierał lodówkę a tam wyskakiwał ktoś z Premier League. Jak pisałem mają rozmach.  Widzicie że obok Bale jest napis Every Match. Every Team. Every Week. ? Nie ma tam gwiazdek, nie sa to prawa do wszystkich meczy ale pokażemy wam tylko kilka z nich. Nie, NBS pokazuje CAŁOŚĆ!

All 380 matches presented live on television with studio pre- and post-game coverage;
All 380 matches streamed live via NBC Sports Live Extra;
Games not aired on a designated NBCUniversal channel will be made available to distributors via Premier League Extra Time, a package of overflow television channels available at no extra cost for each of their customers who receives NBC Sports Network;
Championship Sunday – May 11, 2014, when all 10 Premier League matches will be available live on a different NBCUniversal channel;

Tak start Premier League sezonu 2013 był widziany przez Twitter.

BPL-Opening-Weekend-

Nikt nie pisze tego wprost ale raczej nie jest przypadkiem że większość drużyn będzie grało w USA swoje mecze przed sezonowe. Władze Premier League robią bardzo dobrą robotę z promowaniem marki, nie promują pojedynczego zespołu, tylko promują całą ligę. Podobnie jak NBA, wystarczy że Davis Stern/Adam Silever ogłoszą że jakiś klub NBA przylatuje do Europy jest wielkie wydarzenie. Nie musi być to Kobe czy LBJ. Wystarczy 76 pod marka NBA.

Jakie zespoły zobaczymy w Stanach podczas przygotowań do nowego sezonu?

Arsenal jedzie zagrać mecz przeciwko New York Red Bulls, którego kapitanem jest Thierry Henry,

poza tym oczywiście jak co roku odbędzie się turniej Emirates Cup. Tym razem do Londynu przyjedzie Benfica, Valencia i Monaco.

emirates cup2

 

Aston Villa zrobi to w stylu opery mydlanej rodem z Texasu!

Crystal Palace

crystal palace pre sezon

Liverpool i dwa kluby z Manchesteru będą brały udział w Guinness International Champions Cup

17497654x347_Guinness_cup2

ten turniej ma kapitalną obsadę. Jak pisałem, mają rozmach…

Tottenham

spurs usa

Swansea

swansea-city-usa-tour

Warto odnotować że na boiskach USA nie zobaczymy graczy Chelsea. Zawodnicy Mourniho bedą w tym czasie zwiedzali Klagenfurt i Arnhem. Do tego Newcastle i West Ham United pojadą na mały turniej do Schalke

schalke cup 20142

Do Azji na jeden mecz wybierze się Everton i Leicester. Jeden mecz! Coż zakochani w Premier League muszą poczekać na ponowne wizyty swoich Bogów.

shanghai_fans

Tak samo jak przed poprzednim sezonem Premier League także w tym sezonie będę na bieżąco monitorował jak prezentują się w tych meczach. Wszystko będziecie mogli sprawdzić od tym linkiem Premier League terminarz przed sezonem lub klikając na zdjęcie po prawej stronie. W pasku po prawej stronie wrzuciłem również dzień po dniu mecze jakie czekają naszych przyszłych zawodników do czasu rozpoczęcia Fantasy Premier League.

Patrząc na to co działo się w Stanach podczas Mistrzostw Świata , filmik poniżej coraz mniej aktualny się wydaje i nie zmiennie śmieszny!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *